• Informacje na temat:

  zapach kobiety

Artykuły na temat: zapach kobiety
 • Agnieszka Dygant wspomina dzieciństwo dzięki... zapachom!

  Agnieszka Dygant, czyli niezapomniana Frania Maj z "Niani", wyznała w swym ostatnim wywiadzie, że jest bardzo wrażliwa na zapachy i natychmiast rozpoznaje te, które kojarzą się jej z dzieciństwem i młodością. - Zapach potrafi przenieść w czasie - twierdzi 47-letnia aktorka.

 • Filmowi niewidomi

  Frank Slade, bohater oscarowego dzieła Martina Bresta "Zapach kobiety", otwiera galerię postaci, dla których utrata wzroku nie była przeszkodą, by dokonywać niemożliwego. A przy tym zadziwiać, intrygować i - jak widać - skutecznie inspirować widzów.

 • Zapach zbrodni

  Policjanci próbują schwytać mężczyznę, który uwodzi bogate kobiety, a następnie okrada je i w brutalny sposób morduje. Jedynym tropem funkcjonariuszy jest...

 • Ellen Lewis oceni filmy podczas 8. PKO Off Camera

  Jej nazwisko znalazło się w napisach końcowych takich filmów, jak: "Chłopcy z ferajny", "Infiltracja" czy "Forrest Gump". To ona odpowiadała za reżyserię castingu obrazów "Diabeł ubiera się u Prady" i "Gangi Nowego Jorku". Ellen Lewis to kolejny członek jury w konkursie Wytyczanie Drogi. Reżyserka razem ze Sławomirem Idziakiem oceni filmy podczas 8. edycji Festiwalu PKO Off Camera.

 • Kto wybierał zapach roku?

  Złoty Nos "Pani" to plebiscyt na najbardziej wyjątkowe... zapachy. Przez cały rok na łamach miesięcznika "Pani" prezentowane są zapachy dostępne w polskich drogeriach. Decyzję o tym, który zapach(...) (na uroczystym bankiecie towarzyszyła mu żona oraz syn Rafał z partnerką). Rozstrzygnięcie plebiscytu na najbardziej wyjątkowy zapach 2011 roku nastąpiło, jak zawsze, na uroczystej gali. Zjawili się...

 • "Mówi mi Vincent": Niezwykła przyjaźń

  Scenariusz wchodzącego 12 grudnia do polskich kin filmu "Mówi mi Vincent" trafił w 2011 roku na tzw. czarną listę, czyli zestawienie najlepszych scenariuszy, które nie zostały jeszcze sfilmowane. W tej samej sytuacji znalazł się wtedy m.in. "Django" Quentina Tarantino. Projekt nabrał jednak tempa, gdy główną rolę zdecydował się w nim zagrać Bill Murray...

 • Anna Mucha rozstała się z partnerem? Zaskakujące doniesienia tygodnika

  Fotoreporterzy przyłapali partnera Anny Muchy (39 l.) w towarzystwie innej kobiety. Co na to aktorka?

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Lubi wąchać kobiety!

  ..."Kobieta zwraca moją uwagę swoim poczuciem humoru, oczami, nogami i zapachem" - twierdzi Artur Chamski, przystojny uczestnik programu "Jak ONI śpiewają".

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

Zdjęcia na temat: zapach kobiety
Dyskusje na temat: zapach kobiety