• Informacje na temat:

  zapach marki

Artykuły na temat: zapach marki
 • Reklamuje zapach, który daje jej pewność siebie

  Małgorzata Socha, czyli Zuzanna Leszczyńska z "Na Wspólnej", została twarzą nowego zmysłowego zapachu Avon Sensuelle i dołączyła do grona światowej sławy gwiazd współpracujących ze znaną firmą produkującą i dystrybuującą kosmetyki.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Ewa Wachowicz radzi, jak jeść ciasta w święta i nie przytyć!

  Była Miss Polonia Ewa Wachowicz (45 l.) do dziś pamięta cudowny zapach wypieków mamy, która nie wyobrażała sobie niedzielnego obiadu bez świeżego ciasta. Przy okazji świąt gospodyni programu "Ewa gotuje" radzi, jak jeść smakołyki, by nie przybrać na wadze.

 • Anja Rubik: Ludzie słuchają, co mówię

  Jej obecność w "Project Runway" nie tylko podnosi rangę show, ale też ma ogromne znaczenie dla uczestników. Dla nich właśnie zdecydowała się na 2. edycję.

 • "Homeland": Zmarł James Rebhorn

  Po długiej chorobie, w wieku 65 lat, zmarł w piątek, 21 marca, amerykański aktor James Rebhorn, znany z filmów "Dzień Niepodległości", "Zapach kobiety", "Utalentowany pan Ripley" oraz seriali "Homeland" i "Żona idealna".

 • Aromatyczne siedzenia w kinach

  Firma NTT Communications rozpoczęła testowanie w japońskich kinach specjalnych urządzeń, które będą wydzielały różne zapachy, w zależności od fabuły filmu w danym momencie - poinformował, powołując się na Engadget, serwis "4Press".

 • "Przyjaciółki": Przepis na miłość

  ...? Paweł: Po zapachu, po spojrzeniu, a przede wszystkim po tym, co robisz, a nie co mówisz. Eva: Nie ma chyba przepisu, schematu, wzoru. To się czuje, nagle nie istnieje żadne "ale". Wszystko toczy się...

 • Eva Longoria "jest tego warta"

  Eva Longoria jest ambasadorką L'Oreal z najdłuższym stażem. Niedługo minie dziesięć lat, odkąd podpisała kontrakt z francuskim gigantem kosmetycznym. Jakie znaczenie ma dla niej hasło "Ponieważ jestem tego warta", pod którym podpisują się ambasadorki tej marki?

 • Perfumy inspirowane... przyszłą żoną Williama

  Przyszła żona księcia Williama , Catherine Middleton , inspiruje nie tylko projektantów. Historyczny, brytyjski dom perfumeryjny Yardley zapowiedział stworzenie nowego zapachu, którego inspiracją była Middleton.

 • Santana znów nagrodzony

  Władze miasteczka Autlan de Navarro, w Meksyku, gdzie urodził się Carlos Santana, postanowiły uhonorować go wybudowaniem placu noszącego jego nazwisko. Stanąć ma tam jego pomnik, a imieniem legendarnego gitarzysty nazwana zostanie jedna z bocznych ulic.

Zdjęcia na temat: zapach marki