• Informacje na temat:

  zapowiedź filmu o jackson

Artykuły na temat: zapowiedź filmu o jackson
 • Jackson tańczy "pingwina"

  Zobacz nową figurę taneczną, którą zmarły Michael Jackson miał zaprezentować podczas koncertów w Londynie!

 • Jackson chwalił Hitlera!

  W ujawnionym archiwalnym nagraniu Michael Jackson chwali Adolfa Hitlera, określając nazistowskiego dyktatora słowami "genialny mówca" i "showman".

 • Jackson: Także w Polsce

  Film "This Is It", dokumentujący ostatnie próby piosenkarza Michaela Jacksona przed koncertami w Londynie, będzie miał światową premierę równocześnie w kilkunastu miastach na świecie w przyszłym miesiącu - ogłosiła wytwórnia Sony Pictures.

 • Film o Jacksonie wcześniej

  Film o przygotowaniach do londyńskich koncertów Michaela Jacksona trafi do kin dwa dni wcześniej, niż pierwotnie planowano - poinformował producent obrazu, Sony Pictures. "This Is It" pojawi się na ekranach już 28 października.

 • Paris i Taj Jacksonowie wobec oskarżeń Michaela Jacksona ["Leaving Neverland"]

  Ostatnio przetacza się prawdziwa burza wokół przeszłości zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona. Jak na szokujący dokument Dana Reeda "Leaving Neverland" zareagowali córka i bratanek Króla Popu?

 • Peter Jackson: Film na podstawie gry

  Firma Microsoft, która w ubiegłym roku zapowiedziała kinowy film na podstawie popularnej gry na konsole z rodzaju tak zwanych strzelanek - "Halo", nie zdoła sprostać wcześniej ustalonym terminom. Film, który wyprodukuje Peter Jackson ( "King Kong" , "Władca pierścieni" ), prawdopodobnie swoją premierę będzie miał dopiero w 2008 roku. Tymczasem miliony fanów na całym świecie od miesięcy czekają...

 • Ostatni film Heatha Ledgera

  ...najnowszy produkt. "Cicho" wspiera więc aktywnie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i to na zaproszenie producentów filmu do Polski przyjechała siostra Michaela Jacksona. Jaki jednak związek ma La Toya Jackson z "Ciachem", nie dowiemy się chyba nawet po seansie filmu... Zobacz zwiastun filmu "Ciacho": Ostatnią premierą tygodnia jest amerykańskie "Wszyscy mają się dobrze", którego twórcom...

 • Samuel L Jackson: Film dla ofiar huraganu

  Samuel L Jackson ( "Shaft" , "Pulp Fiction" , "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" ) chce zorganizować projekcję swojej najnowszej komedii "The Man" w schroniskach, gdzie przebywają uchodźcy z terenów dotkniętych huraganem Katrina. Żywioł zniszczył znaczną część Nowego Orleanu, a także spore części amerykańskich stanów Luizjana, Mississippi i Alabama.

 • "Leaving Neverland": Dokument o Michaelu Jacksonie zszokował widzów

  Czterogodzinny dokument "Leaving Neverland" na temat nadużyć seksualnych Michaela Jacksona wobec nieletnich zadebiutował na festiwalu Sundance. Jak donoszą amerykańskie media, film szokuje zaprezentowanymi szczegółami.

 • "Leaving Neverland": Dzieci Michaela Jacksona chcą oczyścić imię ojca

  Dzieci Michaela Jacksona wypowiedziały się przeciwko oskarżeniom, które padły pod adresem ich ojca w głośnym dokumencie "Leaving Neverland". Jak twierdzą, ich własne śledztwo uniewinni nieżyjącą gwiazdę.