• Informacje na temat:

  zapowiedź najnowszej

Artykuły na temat: zapowiedź najnowszej
 • Pierwsza zapowiedź "Asymetrii" Konrada Niewolskiego

  Konrad Niewolski zaprezentował zwiastun swojego najnowszego filmu zatytułowanego "Asymetria". Czy to sequel "Symetrii" z 2003 roku, czyli produkcji, która przyniosła sławę reżyserowi?

 • "Dark": Trzy cykle. Zwiastun drugiej serii i zapowiedź trzeciej

  ..."Trzy cykle. Zaczyna się drugi". 21 czerwca użytkownicy Netflixa będą mogli zobaczyć drugi sezon "Dark". Co wydarzy się w najnowszej odsłonie? Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020r. W międzyczasie jego przyjaciele - Martha, Magnus i Franziska - starają się odkryć, w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden...

 • "Śniegu już nigdy nie będzie": Jest pierwsza zapowiedź

  Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej - nakręcony wspólnie z Michałem Englertem „Śniegu już nigdy nie będzie” (angielski tytuł to „Never Gonna Snow Again”) – niedawno został wybrany polskim kandydatem do Oscara. Teraz w sieci zadebiutował jego pierwszy zwiastun, który rzuca nieco światła na tę produkcję. Film Szumowskiej i Englerta będzie miał swoją światową premierę na festiwalu filmowym w Wenecji. Trafił też do oficjalnej selekcji festiwalu filmowego Telluride.

 • Ozzy Osbourne umierający w łóżku? Najnowsze zdjęcie rozwiewa wątpliwości

  Pogłoski o fatalnym stanie Ozzy'ego Osbourne'a okazały się nieprawdą. Jak zareagował na nie sam wokalista?

 • "Psy 3. W imię zasad": Jest pierwsza zapowiedź

  "Napijmy się za żywych i martwych, zawsze wiernych. Wiernych zasadom"! Sfora Franza Maurera powraca do gry w zwiastunie filmu "Psy 3. W imię zasad". Najnowszy film Władysława Pasikowskiego w kinach już 17 stycznia 2020.

 • Eurowizja 2019: Margaret chce reprezentować Szwecję. Sprawdź zapowiedź "Tempo"

  9 lutego odbędzie się drugi półfinał konkursu Melodifestivalen, w którym Szwedzi wyłonią swojego reprezentanta na Eurowizję. Po raz drugi swoich sił w szwedzkich eliminacjach spróbuje Margaret, która zaśpiewa nowy utwór "Tempo". Na razie artystka zaprezentowała tylko jego fragment.

 • "Niezniszczalni 3": Wybuchowa zapowiedź

  W sieci pojawił się zwiastun filmu "Niezniszczalni 3". Co tym razem nas czeka? Na pewno będzie wybuchowo!

 • Znamy tytuł najnowszego Pottera!

  Harry z Leicestershire. "To bardzo intrygujący tytuł, zawierający w sobie i magię i zapowiedź przygody, które to elementy fani Pottera uwielbiają i na które czekają" - orzekł Sam Harrison z domu...

 • A-ha: Zapowiedź pożegnania

  Do sieci trafił najnowszy singel Norwegów z A-ha. "Butterfly, Butterfly (The Last Hurrah)" to zapowiedź pożegnalnego albumu "25".

 • Jeremi "Uwierz w nas": Pierwsza zapowiedź nowej płyty

  "Uwierz w nas" to najnowszy singel 17-letniego obecnie Jeremiego Sikorskiego, który popularność zdobył w sieci, publikując na YouTube covery znanych utworów.

Zdjęcia na temat: zapowiedź najnowszej
Wideo na temat: zapowiedź najnowszej