• Informacje na temat:

  zapowiedź sądzicie

Artykuły na temat: zapowiedź sądzicie
 • "Na bank się uda": Jest zapowiedź

  Maciej Stuhr jako prokurator oraz Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik jako trzej starsi panowie napadający na bank to gwiazdy nowej, przebojowej komedii kryminalnej "Na bank się uda". Partnerują im: Józef Pawłowski, Paulina Gałązka, Emma Giegżno. Premiera w gorącym wakacyjnym okresie - 15 sierpnia.

 • Wajda: Nie sądziłem, że tego dożyję

  ...- Nie sądziłem, że dożyję tego - tak Andrzej Wajda skomentował w wypowiedzi dla telewizji Rossija zapowiedź prezentacji przez tę państwową stację "Katynia". - To wydarzenie bezprecedensowe - dodał.

 • "Mali Giganci": Chylińska nie sądziła, że będzie tak ciężko

  ...marca. Oto zapowiedź odcinka! źródło: TVN/x-news Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów...

 • Recenzja Blackfield "V": Nadzieja na przyszłość

  Kiedy przed paroma laty Steve Wilson zapowiedział, że ogranicza do absolutnego minimum swoje działania w Blackfield, pewnie niewielu sądziło, że Aviv Geffen zdoła pociągnąć ten projekt własnymi siłami. I rzeczywiście nagrana praktycznie bez udziału lidera Porcupine Tree "IV" nie była już tak zjawiskowa i nie posiadała tej magnetycznej siły przyciągania, jak poprzednie albumy duetu. Tym bardziej elektryzującym okazał się news, że Wilson zatęsknił za pełniejszą współpracą ze swoim izraelskim...

 • George Michael: Nieznane utwory ujrzą światło dzienne?

  Naughty Boy oraz Nile Rodgers zapowiedzieli, że wkrótce mają zamiar opublikować piosenki, które George Michael zdążył z nimi nagrać przed swoją śmiercią.

 • Artyści w akcji "Pola nadziei"

  Alina Janowska, Joanna Szczepkowska, Maja Komorowska i inne znane osoby będą w piątek, 29 października, w Warszawie sadzić cebulki żonkili. To część akcji "Pola nadziei", która ma pomóc w zbieraniu pieniędzy na rzecz hospicjów i organizacji zajmujących się opieką paliatywną.

 • Bruce Willis chce zmian

  Bruce Willis w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział, co sądzi o planach realizacji czwartej części przebojowej opowieści "Szklana pułapka". Informacje o przygotowaniach do produkcji filmu "Szklana pułapka 4" pojawiają się w mediach już od dłuższego czasu.

 • Ich Troje (znów) jadą na Eurowizję

  Płonne okazały się nadzieje tych, którzy sądzili, że zespół Ich Troje wycofa się z rywalizacji w konkursie Eurowizji. Michał Wiśniewski ostatecznie dogadał się z TVP i zdecydował, że pojedzie do Rygi. Zaśpiewa tam piosenkę "Keine Grenzen", która wygrała w polskich eliminacjach.

 • Kanye West: Kolejna płyta latem i następna zaczepka Taylor Swift

  Raper postanowił w końcu odpowiedzieć na zarzuty, jakie pośrednio wystosowała do niego Taylor Swfit w trakcie odbierania nagrody za płytę roku na gali Grammy. Ponadto West zapowiedział nową płytę, udostępnił nowy utwór i jeszcze raz wypowiedział się na temat relacji z Amber Rose.

 • Nine Inch Nails: Koniec świata?

  Trent Reznor, lider industrialnej formacji Nine Inch Nails, ogłosił, że następca przebojowej płyty "With Teeth" otrzyma tytuł "Year Zero". "To może być o końcu świata" - zapowiedział.