• Informacje na temat:

  zaprezentować polski

Artykuły na temat: zaprezentować polski
 • TVP zaprezentowała wiosenną ramówkę

  Dwa nowe seriale „Za marzenia” i „Leśniczówka”, a także nowe sezony ulubionych produckji czekają na widzów już od 26 lutego na antenach Telewizji Polskiej.

 • Anastacia po raz pierwszy w Polsce

  Amerykańska wokalistka Anastacia po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce! Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w warszawskiej Stodole.

 • Agata Duda zachwyciła kreacją. Tak zaprezentowała się w Tokio

  Odkąd jej mąż został prezydentem Polski, jej życie diametralnie się zmieniło. Musiała zrezygnować ze swojej pracy w jednym z krakowskich liceów i przeprowadzić się do Warszawy. A to tylko niewielka część rewolucji, która zaszła w życiu Agaty Dudy.  Jako pierwsza dama często towarzyszy Andrzejowi Dudzie podczas różnych oficjalnych wyjść i wizyt, nieraz bardzo dalekich. Bywa też tak, że w jego...

 • Joey Bada$$ w Polsce

  12 grudnia w Klubie Proxima w Warszawie wystąpi nowojorski raper Joey Bada$$.

 • Kino Polska wspiera Fundację Legalna Kultura

  Stacja Kino Polska zaprasza na "Długi weekend na legalu". W dniach 11-13 czerwca stacja zaprezentuje widzom hity polskiej kinematografii, a połowę przychodów z reklam wyemitowanych przy tych filmach przekaże Fundacji Legalna Kultura. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć!

 • Archive w Polsce: Film "Axiom" przed koncertami

  Tuż przed marcowymi koncertami grupy Archive w Polsce zostanie wyemitowany film "Axiom".

 • "W głębi lasu": Polski zespół zrobił świetny cover mojej powieści

  ...innych miejsc, w których moglibyśmy zrealizować ten projekt. Jednak zaintrygował mnie pomysł na adaptację tej książki polskich twórców . Od tego zaczęliśmy. - Codziennie rano siadałem w tym miejscu(...) okazała się hitem i znają ją całe Stany Zjednoczone. Teraz świetny polski zespół przygotowuje cover mojego utworu i ja nie chcę, żeby brzmiał on tak samo jak moja wersja. To byłoby nudne...

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat nie wrócą do Polski?

  Ukochany Marcin Gortat (33 l.) zapowiedział, że nie wróci do Polski. To bolesne dla rodziny Alicji (33 l.). Jak na to wszystko reaguje sama Bachleda-Curuś? Jest przecież przywiązana do swojej ojczyzny…

 • Archive na czterech koncertach w Polsce

  Pod koniec marca na cztery występy przyjedzie do naszego kraju brytyjska grupa Archive.

Zdjęcia na temat: zaprezentować polski
Wideo na temat: zaprezentować polski
 • Nowy Mister Polski jest chorobliwie nieśmiały

  Po roku panowania Rafał Maślak oddał swoją koronę Mistera Polski osiemnastoletniemu Rafałowi Jonkiszowi. Chłopak jest jednak wyraźnie onieśmielony całym zamieszaniem, jakie towarzyszy mu w ostatnich dniach. Zobaczcie, jak zaprezentował się w śniadaniówce TVN! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Filip Chajzer nagrał piosenkę na Euro 2016!

  Filip Chajzer zaprezentował w "Dzień Dobry TVN" swoją propozycję muzyczną na Euro 2016. Razem z wokalistką Cloudy nagrał piosenkę "Polska gra". Jak wygląda teledysk? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • W chmurach

  Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara? reżysera filmu "Juno", wyszedł tym razem obraz "W chmurach" /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara? GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji. Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia 'w drodze'. Nie...