• Informacje na temat:

  zaproszenie zakochanego

Artykuły na temat: zaproszenie zakochanego
 • "Zakochany anioł" w Hollywood

  ..."Nie wiem, czy pan Schwarzenegger pojawi się na pokazie, w każdym razie wysłaliśmy do niego zaproszenie oraz jego, bardzo zabawny, portret, namalowany specjalnie na tę okazję przez Iwonę Siwek(...) A. P. Kaczmarek , Janusz Kamiński , Zbigniew Rybczyński, Andrzej Seweryn . Polska premiera "Zakochanego anioła" odbędzie się 5 maja w Warszawie i 8 maja w Krakowie - informuje gazeta.

 • Liam Gallagher "Why Me? Why Not": Zakochany łobuz

  To już 10 lat odkąd nie ma z nami jednego z najważniejszych i największych rockowych zespołów w historii muzyki. Mowa, oczywiście, o Oasis. Bracia Gallagher nie potrafią dojść do porozumienia do dnia dzisiejszego i zdążyli poświęcić już się całkowicie solowym projektom. Noel ma swoje High Flying Birds, Liam z kolei najpierw grał pod szyldem Beady Eye, a w 2017 wypuścił płytę sygnowaną już tylko jego własnym imieniem i nazwiskiem. Teraz powraca ze swoim drugim solowym wydawnictwem.

 • Adamczyk zakochany w Gruszce

  ...w najbliższy czwartek, 11 marca, o godz. 18:30 w warszawskiej Kinotece. Aby otrzymać zaproszenie wystarczy wysłać maila z imieniem i nazwiskiem na adres konkursy.film@firma.interia.pl !

 • Jamiroquai: Lider zakochany

  Czyżby Jay Kay, 37-letni wokalista brytyjskiej grupy Jamiroquai, planował ustabilizować swoje dość chaotyczne życie prywatne? Według doniesień brytyjskich mediów, Jay Kay zakochał się w aktorce Amy Nuttall (24 l.), byłej gwieździe popularnej telenoweli "Emmerdale".

 • James Franco zakochany... w sobie

  Stacja Comedy Central udostępniła klip "Just a Boy", z którego dowiemy się, z czego najprawdopodobniej będą żartować goście zaproszeni do "komediowego linczu" Jamesa Franco. Film z udziałem gwiazdora pokazuje - z przymrużeniem oka - jak bardzo aktor jest w sobie zakochany.

 • ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  Przed nami kolejne ENEMEFy, czyli Nocne Maratony Filmowe. W piątek, 25 lutego, odbędzie się aż siedem pokazów, w różnych miastach Polski. Na użytkowników INTERIA.PL z Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Szczecina i Gdyni czekają zaproszenia na pokazy!

 • Kirsten Dunst zadebiutuje jako reżyser

  Kirsten Dunst, aktorka znana z takich produkcji, jak "Spider-Man", "Melancholia", "Zakochany bez pamięci", zadebiutuje jako reżyser. Aktorka zamierza zrealizować dramat "The Bell Jar".

 • Marcin Wrona: Życie na dwa zegary

  Krakowianin zakochany w Stanach Zjednoczonych. Reporter i korespondent „Faktów”, od 2006 roku mieszka w USA. Będzie tam też w gorącym okresie wyborów prezydenckich.

 • Amerykańska wokalistka Sheryl Crow podczas prac nad swym kolejnym studyjnym albumem zaprosiła wielu gości. Pierwszym z nich jest Kid Rock, z którym piosenkarkę ostatnio łączą więzy ponoć nie tylko zawodowe. Ciekawie zapowiada się także jej duet z popularną hollywoodzką aktorką Gwyneth Paltrow, nagrodzoną Oscarem za film "Zakochany Szekspir".

 • Globisz i jego kobiety

  W sobotę, 8 lipca w Cieszynie, w ramach festiwalu "Wakacyjne kadry", odbędzie się prapremiera nowej produkcji Artura "Barona" Więcka oraz Witolda Beresia. Twórcy "Anioła w Krakowie" i "Zakochanego Anioła" zaprezentują film "Wszystkie kobiety Mateusza".