• Informacje na temat:

  zaprzeczyć plotkom

Artykuły na temat: zaprzeczyć plotkom
 • Andrzej Duda o żonie: Funkcje pierwszej damy wykonuje wzorowo! Kocham ją i płacę za nią ZUS!

  Andrzej Duda (43 l.) udzielił wywiadu, w którym zaprzeczył rzekomym plotkom o kryzysie w jego małżeństwie z Agatą.

 • Hanna Lis zaprzecza

  Wczoraj pojawiła się informacja o ewentualnym udziale Hanny Lis w programie rozrywkowym "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jednak znana dziennikarka zdążyła już zdecydowanie zaprzeczyć tym plotkom .

 • "1983": Maciej Musiał wciąż czeka na miłość!

  Maciej Musiał, czyli Kajetan Skowron z "1983" i Tomek Boski z "rodzinki.pl", w niemal każdym wywiadzie pytany jest o to, czy ma dziewczynę. Ostatnio aktor kategorycznie zaprzeczył plotkom, jakoby miejsce w jego sercu było już zajęte. - Cały czas jestem wolny - powiedział.

 • Rafał Brzozowski zostanie ojcem?

  Czy znany z przeboju "Tak blisko" piosenkarz Rafał Brzozowski wkrótce powita na świecie potomka? Zobacz, jak wokalista skomentował te pogłoski.

 • Agnieszka Kaczorowska wyjawiła, co ją łączy z Łukaszem Kadziewiczem!

  ...za mało, gdyż teraz zdecydowała się na szczerą rozmowę z kolorowym magazynem, w której zaprzecza plotkom. Z zapowiedzi wywiadu dowiadujemy się, co tak naprawdę łączy ją z przystojnym siatkarzem...

 • Courtney Love zaprzecza

  Courtney Love, wdowa po Kurcie Cobainie, zaprzeczyła plotkom o rzekomej ciąży, która miałaby być wynikiem romansu z aktorem Stevem Cooganem. Stosowne oświadczenie w tej sprawie wokalistka wystosowała poprzez wytwórnię Sanctuary Records.

 • Irina Shayk dementuje plotki!

  ..., że postanowiła się do nich ustosunkować. Nakazała swojemu agentowi wydać oświadczenie, w którym w jej imieniu zaprzeczy plotkom. Rzecznik gwiazdy napisał, że doniesienia "El Mundo" są "żałosną...

 • Cichopek na pełnych obrotach

  Kasia Cichopek deklarowała niedawno, że chce poświęcić swojemu synkowi mnóstwo czasu. Jak się okazuje, będzie to jednak niemożliwe.

 • Lindsay nie rzuciła swojej kochanki

  Aktorka Lindsay Lohan zaprzeczyła krążącym w internecie plotkom , jakoby miała rozstać się ze swoją partnerką Samanthą Ronson.

 • The Cranberries: Nie rozpadamy się

  Na swojej stronie internetowej członkowie irlandzkiej grupy The Cranberries dementują informacje o jej rozpadzie, które pojawiły się po ujawnieniu wiadomości, iż wokalistka Dolores O'Riordan zamierza nagrać solową płytę. Przy okazji zdradzili część planów na rok 2003 - prace nad kolejnym albumem grupy rozpoczną się w lutym.

Wideo na temat: zaprzeczyć plotkom
 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski nigdzie sie nie rusza!

  Artur Żmijewski stanowczo zaprzeczył plotkom, jakoby żegnał się z serialem "Ojciec Mateusz". Opowiedział nam też, co dla niego znaczy uhonorowanie produkcji Złotą Telekamerą.

 • Dwa życia

  Europa, rok 1990. Wieści na temat upadku muru berlińskiego docierają do uszu dojrzałej Katrine (Juliane Kohler) – żony, matki i babci. Mimo, że Katrine płynnie mówi po norwesku i na północy Europy mieszka od dwudziestu lat, urodziła się we Wschodnich Niemczech i wychowała w tamtejszym sierocińcu. Na kartach rodzinnej historii jest zapisane, że matkę, Asę (Liv Ullmann), Katrine odnalazła po wielu ciężkich próbach i dramatycznej ucieczce z NRD przez Morze Bałtyckie. Spokój domowego ogniska,...

 • Agnieszka Hyży w ciąży z Grzegorzem? "Może rodzina będzie większa"

  udzieliła razem z mężem Grzegorzem, w którym oboje zaprzeczyli pojawiającym się plotkom. Agnieszka twierdzi, że żadne z nich nie rozbiło poprzedniej rodziny, ani nikt nikomu nikogo nie odebrał. Uważa, że

 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...