• Informacje na temat:

  zaręczyny avril lavigne

Artykuły na temat: zaręczyny avril lavigne
 • Avril i Chad: Zaskakujące zaręczyny!

  No to spora niespodzianka - poinformowano oficjalnie o zaręczynach Avril Lavigne (27 l.) i Chada Kroegera (37 l.), wokalisty grupy Nickelback.

 • Avril Lavigne w centrum samczego pojedynku

  Były i przyszły mąż Avril Lavigne prowadzą korespondencyjną wojnę z przymrużeniem oka.

 • Zaręczyny szokiem dla rodziców

  Chad Kroeger z Nickelback i Avril Lavigne zaskoczyli nie tylko fanów.

 • Avril zaręczona!

  W ostatni weekend (25-26 czerwca) kanadyjska wokalistka Avril Lavigne zaręczyła się z Deryckiem Whibley'em, swoim rodakiem z poppunkowej grupy Sum 41. O zaręczynach mówiło się już we wrześniu 2004 roku, ale wtedy oboje zgodnie zaprzeczyli. Tym razem informacja została potwierdzona przez przedstawicieli wokalistów.

 • A. Lavigne zaręczona

  Kanadyjska wokalistka Avril Lavigne (19 l.) zaręczyła się z Deryckiem Whibleyem (25 l.), swoim rodakiem z popunkowej grupy Sum 41. Romans trwa od początku 2004 roku. Wokalista poprosił Avril o rękę w hotelu w Los Angeles.

 • Alicia Keys szykuje się do ślubu

  Prawdopodobnie w ten weekend (24-25 lipca) ciężarna wokalistka Alicia Keys poślubi swojego partnera, producenta Swizz Beatza.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

Wideo na temat: zaręczyny avril lavigne
 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

 • Saint Laurent

  Wystawna biografia legendarnego projektanta mody Yves Saint Laurenta. W roli tytułowej wystąpił Gaspard Ulliel, znany zarówno z ról romantycznych kochanków ("Bardzo długie zaręczyny"), jak i psychopatycznych morderców ("Hannibal. Po drugiej stronie maski"). Aktorowi partnerują - znany z "Marzycieli" Louis Garrel jako Jacques de Bascher, natchnienie i współpracownik wielkiego projektanta oraz Léa Seydoux, gwiazda allenowskiego "O północy w Paryżu" i nagrodzonego w ubiegłym roku Złotą Palmą w...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...