• Informacje na temat:

  zarobić kasę

Artykuły na temat: zarobić kasę
 • Edyta Górniak zarobiła niezłą kasę!

  Edyta Górniak (44 l.) 2015 rok może zaliczyć do niezwykle udanych. Choć nie wydała nowej płyty, na odgrzewanych kotletach zarobiła niezłą kasę.

 • Za młody na egzorcyzmy, za stary na seks?

  Choć trudno w to uwierzyć, wieczny chłopiec współczesnego kina - Hugh Grant - przekroczył już pięćdziesiątkę. W niedawnym wywiadzie dla BBC, gdzie promował komedię "Scenariusz na miłość", aktor opowiadał o swej "wiekowej klątwie", egzorcyzmach i dylematach, jakie niosą łóżkowe sceny ze studentkami.

 • Adam Kraśko zarobi niezłą kasę. Będzie reklamował...

  Znany z pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" Adam Kraśko (43 l.) już wydaje zarobione w reklamie pieniądze...

 • "Polskie gówno" w kinach od 6 lutego

  "Polskie gówno" - demaskujący kulisy show-biznesu film Grzegorza Jankowskiego według scenariusza Tymona Tymańskiego - wejdzie do kin 6 lutego 2015.

 • Uczestniczka "Big Brothera" zdradziła przypadkiem, ile zarobiła w programie!

  "Big Brother" od dwóch miesięcy dostarcza telewidzom przeróżnych atrakcji. Jednak każdego najbardziej interesuje, ile zarobili uczestnicy na udziale w reality-show. Podczas ostatniej rozmowy z Kasią Olek udało nam się dowiedzieć, jakie honorarium otrzymała.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Maciej Musiał zatrudnił agenta. Za poprowadzenie imprezy zgarnie niezłą kasę!

  Tegoroczny maturzysta postanowił odciąć pępowinę. Jak dowiedziała się "Rewia", zatrudnił profesjonalnego menedżera, który będzie dbał o jego interesy i karierę w show-biznesie. Dotąd w jego imieniu umowy podpisywała mama Anna Markiewicz-Musiał. Teraz będzie robił to zawodowy agent. Specjaliści twierdzą, że Maciej na imprezach jest w stanie zarobić niezłą kasę. Chodzi głównie o chałtury...

 • "Jurassic World" : Nowa przygoda

  W 1993 roku Steven Spielberg zrewolucjonizował kino, wprowadzając na ekrany "Jurassic Park". Film wdarł się w serca widzów w każdym wieku i rozbudził ogólnoświatową fascynację dinozaurami. 22 lata później prehistoryczne gady powracają na ekrany w produkcji zatytułowanej "Jurassic World".

 • Radek Majdan zarabia na Euro niezłą kasę

  Małgorzata Rozenek (duuuużo dużo młodsza od swojego sobowtóra) i Radek Majdan (44 l.) na razie nie myślą o urlopie. Bo dzięki Euro były piłkarz znalazł dodatkowe źródło dochodu.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

Zdjęcia na temat: zarobić kasę
Dyskusje na temat: zarobić kasę