• Informacje na temat:

  zarobki celebrytów 2011

Artykuły na temat: zarobki celebrytów 2011
 • To oni królują na Instagramie! Za jeden post zgarniają kilkadziesiąt tysięcy złotych!

  Instagram to obecnie najpopularniejszy portal społecznościowy wśród celebrytów, którzy bardzo chętnie korzystają z jego dobrodziejstw. Zawód "instagramer" to jedno z najbardziej opłacalnych zajęć, a najlepsi w swoim fachu mogą liczyć na zarobek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych za jeden post. Jak prezentuje się polska czołówka?

 • Portal o bogaczach ujawnia, z czego tak naprawdę żyje Piotr Woźniak-Starak!

  ...i celebrytów z wielkim światem biznesu. Związek gwiazdy TVN z milionerem wzbudza jednak w większości negatywne emocje. Złośliwcy nie wierzą w szczerą miłość Agnieszki i zarzucają jej, że jest z nim(...) i zapewnia usługi z zakresu transportu wodnego". Spory wachlarz usług nie przekłada się jednak na budżet spółki! "Wiadomo natomiast, że od lat przynosi same straty. Przykładowo: 2009 r. – 784 tys. zł. 2011

 • W końcu w Polsce. W 2013 roku zagrali dla nas po raz pierwszy

  Polska na koncertowej mapie świata staje się coraz mniejszą białą plamą - w 2013 roku odwiedzili nas po raz pierwszy tacy artyści ze ścisłego topu, jak m.in. Paul McCartney, Beyonce, Blur czy Justin Bieber.

Wideo na temat: zarobki celebrytów 2011
 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.