• Informacje na temat:

  zarobki gwiazd 2012

Artykuły na temat: zarobki gwiazd 2012
 • Michael Jackson śrubuje rekordy (lista najlepiej zarabiających nieżyjących gwiazd)

  Magazyn "Forbes" przygotował swoją coroczną listę najlepiej zarabiających nieżyjących gwiazd - na 1. miejscu ponownie znalazł się Michael Jackson, który wręcz znokautował resztę stawki.

 • 2012: Madonna zarobiła najwięcej

  Madonna udowodniła, że nie na darmo nazywana jest "Material Girl" - piosenkarka zarobiła najwięcej spośród wszystkich muzyków w 2012 roku. Kwota 34 milionów dolarów, jaka wpłynęła na konto królowej(...) 16 milionów dolarów. Brytyjska supergwiazda Adele na swojej bestsellerowej płycie "21" zdołała zarobić 14 milionów dolarów, natomiast na konto ulubienicy Ameryki Taylor Swift wpłynęło 12 milionów...

 • Ile zarabiają DJ-e?

  Opublikowano zarobki największych gwiazd muzyki tanecznej.

 • Weekend: Pół miliona zł w dwa miesiące

  ..."Fakt" obliczył zarobki Radka Liszewskiego i jego discopolowej grupy Weekend.

 • Miliarderzy i bankruci. Za kulisami Hollywood

  Piękne wille w Beverly Hills, luksusowe auta, egzotyczne podróże - przyzwyczailiśmy się już, że dla hollywoodzkich gwiazd to norma. Na biznesie filmowym są zbudowane fortuny wielu amerykańskich bogaczy. Nie bez powodu. Choć nieraz dziwimy się, że ktoś jest gotowy wydać nawet 200 milionów dolarów na jeden film, nie ryzykowałby tak, gdyby się to nie opłacało. Sumy, jakie na kinowych megahitach...

 • Najbogatsze małżeństwa show-biznesu

  Piosenkarka Beyonce i jej mąż raper Jay-Z zostali okrzyknięci najlepiej opłacaną parą show-biznesu według magazynu "Forbes". Roczne zarobki słynnego małżeństwa wynoszą łącznie 78 milionów dolarów.

 • Ile zarabiała Natalia Szroeder na początku kariery? "Na osobę wychodziło po 8 zł"

  Ostatnie lata w życiu Natalii Szroeder to pasmo sukcesów. Jej płyty sprzedają się świetnie, na koncerty przychodzi rzesza fanów, a jakby tego było mało, piosenkarka zwyciężyła w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami", została gospodynią programu "The Four. Bitwa o sławę" i zagrała w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

 • Ashton Kutcher najbogatszym gwiazdorem telewizji

  Drugi rok z rzędu Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" od czerwca 2012 r. przez dwanaście miesięcy zainkasował 24 mln dolarów - oszacował "Forbes".

 • Adele dołączyła do najbogatszych

  Po niesamowitym sukcesie bestsellerowego albumu "21" brytyjska wokalistka Adele trafiła do pierwszej dziesiątki najlepiej zarabiających gwiazd show-biznesu poniżej 30. roku życia.

 • Natalie Portman najlepszą inwestycją Hollywood

  Amerykańska aktorka Natalie Portman została uznana za gwiazdę kina, przynoszącą największe zyski wytwórniom filmowym. Jak wyliczył magazyn "Forbes", każdy dolar z gaży aktorskiej Portman zwraca się z ponad czterdziestokrotną nawiązką.