• Informacje na temat:

  zarząd jedynki

Artykuły na temat: zarząd jedynki
 • Schymalla szefową Jedynki

  Iwona Schymalla została nową szefową telewizyjnej Jedynki. Zarząd TVP przyjął we wtorek, 12 października, rezygnację dotychczasowego dyrektora Witolda Gadowskiego - poinformowano po posiedzeniu zarządu.

 • Szefowa Jedynki złożyła dymisję

  ...r. zastąpił ją Wojciech Hoflik, którego z kolei w maju 2010 r. zastąpił Witold Gadowski. Ponownie szefową Jedynki Schymalla została w październiku 2010 r., gdy zarząd TVP przyjął rezygnację Gadowskiego. Nie(...)Jabłoński zaznaczył, że Braun, który z ramienia zarządu nadzoruje TVP1, spotka się z Schymallą w środę rano. Informację o dymisji szefowej TVP1 podał "Presserwis". W rozmowie z PAP Schymalla nie...

 • "Klan" znika z anteny! Zastąpi go nowy serial!

  Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl Jedynka pracuje nad nowym projektem, który ma zastąpić "Klan". Kultową telenowelę, nadawaną blisko 19 lat, będzie można oglądać do czerwca, a o jej powrocie jesienią zdecyduje zarząd TVP.

 • Jesień w telewizji polskiej

  Zarząd Telewizji Polskiej zatwierdził jesienne ramówki najważniejszych anten - Jedynki i Dwójki. W ramówce nie zabraknie seriali , programów publicystycznych, filmów dokumentalnych BBC i Discovery. Obroniona została także "Panorama".

 • Schymalla jednak zostaje

  ...- Pozostaję na stanowisku dyrektora Jedynki, wycofałam swoją rezygnację - powiedziała w środę szefowa TVP1 Iwona Schymalla. Dodała, że nie będzie żadnych zmian kadrowych w "Wiadomościach". Zastępcą Schymalli pozostaje Andrzej Godlewski.

 • Iwona Schymalla zdymisjonowana

  ...w październiku 2009 r. zastąpił ją Wojciech Hoflik, którego z kolei w maju 2010 r. zastąpił Witold Gadowski. Ponownie szefową Jedynki Schymalla została w październiku 2010 r., gdy zarząd TVP przyjął(...)Jak poinformowała w piątek rzeczniczka TVP Joanna Stempień-Rogalińska, prezes TVP Juliusz Braun postanowił, że do czasu powołania nowego dyrektora Jedynki anteną pokieruje dotychczasowy zastępca...

 • TVP: Kary za upolitycznienie i porno

  Zarząd Telewizji Polskiej nie przyjął wyjaśnień dyrektorów Jedynki - Witolda Gadowskiego i Stanisława Janeckiego w sprawie naruszenia zasad etycznych w trakcie wyborów prezydenckich przez tego drugiego i odwołał go z zajmowanego stanowiska. Redaktor Janecki pozostaje pracownikiem TVP. Zarząd stwierdził także, że w ostatnich latach orzeczenia Komisji Etyki były lekceważone i nie podejmowano...

 • "Galeria" nie wróci na antenę TVP

  Serial "Galeria"- wbrew wcześniejszym zapowiedziom - nie wrócił w poniedziałek na antenę Jedynki. TVP nie przedłużyła ostatecznie umowy na realizację nowych odcinków. W ramówce miejsce przeznaczone dla tej telenoweli zajął serial "Wszystko przed nami".

 • "Strażacy": Zakościelny w nowym serialu TVP

  Zarząd Telewizji Polskiej zatwierdził decyzję o emisji nowego serialu "Strażacy". Trafi on na antenę TVP1 wiosną tego roku.

 • Maciej Chmiel odwołany z funkcji szefa TVP2

  Maciej Chmiel nie jest już szefem telewizyjnej Dwójki. Zarząd TVP zdecydował we wtorek, 5 lipca, o przeniesieniu go na stanowisko dyrektora biura handlu.