• Informacje na temat:

  zarzut spowodowania

Artykuły na temat: zarzut spowodowania
 • Dorian T., znany polski DJ z zarzutami. Grozi mu 12 lat więzienia

  Znany polski DJ Dorian T., który we wtorek (5 grudnia) został zatrzymany przez policję za spowodowanie śmiertelnego wypadku samochodowego pod Szczecinem, usłyszał zarzuty.

 • Joanna L. z zarzutami. Dostała także 400 zł mandatu

  Znana aktorka Joanna L. usłyszała zarzut kierowania samochodem po pijanemu - dowiedzieli się dziennikarze RMF FM. Oprócz tego otrzymała 6 punktów karnych i 400 złotych mandatu za spowodowanie kolizji.

 • Wypadek Tracy'ego Morgana: Kierowca nie spał dobę

  ...ciężarówki sieci Walmart - nie spał przez ponad dobę. W środę mężczyzna usłyszy zarzut spowodowania śmierci oraz wywołania ciężkich obrażeń u czterech osób. Od niedzieli Kevin Roper, po wpłaceniu 50

 • Śmierć fana: Winny ochroniarz, a nie wokalista?

  Czy oskarżony o spowodowanie śmierci fana wokalista Randy Blythe z grupy Lamb Of God zostanie oczyszczony z zarzutów?

 • Wokalista Lamb Of God aresztowany

  Randy Blythe, wokalista amerykańskiej grupy Lamb Of God, został aresztowany przez czeską policję pod zarzutem nieumyślnego spowodowania śmierci.

 • Black Eyed Peas i policja

  Taboo został zatrzymany przez policję w Los Angeles pod zarzutem prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym i spowodowania wypadku.

 • Pijany rockman zabił na drodze

  Do tragedii doszło w piątkowy (19 kwietnia) wieczór w Nashville. Jadący autostradą 41-letni Todd Harrell uderzył w tył samochodu, którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w nasyp przy jezdni. Poszkodowany Paul Howard Shoulders, Jr. został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili zgon. W sobotę (20 kwietnia) rano basiście 3 Doors Down przedstawiono zarzut spowodowania...

 • Harvey Weinstein znowu przed nowojorskim sądem

  Przed Sądem Najwyższym stanu Nowy Jork stanął w poniedziałek hollywoodzki producent Harvey Weinstein m.in. pod zarzutem gwałtu oraz wymuszenia aktu seksualnego. Tymczasem prokuratura w Los Angeles powiadomiła, że także tam czeka go podobna sprawa.

 • Brandy za kratki?

  ...doszło 30 grudnia ub. roku. Wdowiec Marouane Hdidou złożył pozew przeciwko artystce w sądzie w Los Angeles. Pozew stawia Brandy zarzut zaniedbania oraz spowodowania śmierci, za co artystka może(...) Angeles rozważa nawet zarzut nieumyślnego zabójstwa.

 • Drogowy zabójca na wolności. Co dalej z trasą?

  ...zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. W dodatku muzyk został oskarżony o próbę przemytu do celi innych leków odurzających. Basista próbował ukryć w skarpetce pigułki xanaxu, oxycodynu...

Zdjęcia na temat: zarzut spowodowania
Wideo na temat: zarzut spowodowania
 • "Talianka", odcinek 6.

  Giulietta zostaje zatrzymana pod zarzutem szpiegostwa. Stiepan odsyła córkę do Tatiany na wieś i próbuje ratować żonę. Sam także musi się ukrywać, ponieważ grozi mu aresztowanie za domniemane spowodowanie śmierci podwładnego. Cannavaro ma nadzieję, że Ragulin wydostanie ją z więzienia. Mężczyzna ma jednak własne problemy i nie jest w stanie pomóc kochance. Tymczasem Ministerstwo Bezpieczeństwa