• Informacje na temat:

  zasady stosowania

Artykuły na temat: zasady stosowania
 • Na koncercie The Chainsmokers łamano zasady. Śledczy badają sprawę

  Sobotni koncert charytatywny The Chainsmokers, który odbył się w Hamptons, analizowany jest przez nowojorskie służby. Podczas imprezy, na której pojawiło się trzy tysiące osób, łamano zasady reżimu sanitarnego.

 • Barbara Wrzesińska: Nic nie jest po nic

  Barbara Wrzesińska twierdzi, że każde życiowe doświadczenie jest lekcją, którą należy przekuć w pozytyw. Jak stosuje tę zasadę w praktyce, zdradza w rozmowie swojej przyjaciółce - Lidii Stanisławskiej.

 • Magda Gessler zabrała głos w sprawie pandemii

  Magda Gessler postanowiła wykorzystać swoją popularność i zaapelować do Polaków. Chodziło o koronawirusa. Gwiazda przestrzega, że jeżeli nie będziemy stosować się do zaleceń bezpieczeństwa, to "nigdy nie wyjedziemy z Polski".

 • W lipcu ruszają zdjęcia do filmu "Jurassic World: Dominion"

  Kolejna część popularnej serii przygodowych filmów o dinozaurach, reżyserowany przez Colina Trevorrowa „Jurassic World: Dominion”, będzie pierwszą dużą produkcją, która wróci na plan w Wielkiej Brytanii. Opublikowano zasady bezpieczeństwa, jakich trzymać się będą filmowcy.

 • Postanowienia Ogólne - § 1 1. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie pod nazwą "Akcja: Produkcja!" ("Konkurs"). 2....

 • Włoskie kina walczą z epidemią koronawirusa

  Włochy walczą z epidemią koronawirusa. Aby zapobiec jej rozprzestrzenianiu, władze tego kraju wprowadziły nowe zasady, które dotyczą między innymi kin. Te nie zostaną zamknięte, ale ich pracownicy muszą pilnować, by pomiędzy widzami był zachowany metrowy odstęp.

 • ...§ 1 1. Niniejszy dokument (zwany dalej "Regulaminem") określa warunki, zasady oraz czas trwania Konkursu "Twoje zdjęcie z gwiazdą". 2. Konkurs rozpoczyna...

 • Alec Baldwin wyrzucony z samolotu

  Nawet największe gwiazdy muszą stosować się do zasad obowiązujących na pokładzie samolotu. Przekonał się o tym Alec Baldwin, którego wyprowadzono z pokładu za używanie sprzętu elektronicznego.

 • TVN skarży się na TVP

  Telewizja TVN zwróciła się we wtorek do Komisji Europejskiej o zbadanie, czy równoczesne finansowanie TVP z abonamentu oraz reklam jest zgodne z prawem. Zdaniem TVN, stosowane w Polsce praktyki "pozostają w sprzeczności z unijnym prawem" i naruszają zasady konkurencji.

 • "Big Brother 2": Kary dla uczestników programu

  W poniedziałek Wielki Brat karnie nominował troje uczestników do opuszczenia jego domu. Vasilis Tomazos, Mateusz Sławiński oraz Martyna Lewandowska zostali nominowani za nieprzestrzeganie zasad. Co takiego wydarzyło się w domu Wielkiego Brata?

Zdjęcia na temat: zasady stosowania
Wideo na temat: zasady stosowania
 • Julia Kamińska: Jestem na diecie wegetariańskiej

  Julia Kamińska ze względu na kłopoty zdrowotne zdecydowała się na dietę wegetariańską. Aktorka już od trzech lat stosuje się do jej zasad i bardzo chwali sobie jej wpływ na swoje życie. - Dzięki diecie czuję się lepiej i mniej choruję -mówi. Dieta świetnie sprawdza się przy trybie życia, jaki Julka prowadzi, ponieważ oprócz walorów zdrowotnych, pomaga jej zachować szczupłą sylwetkę. (Agencja TVN)

Dyskusje na temat: zasady stosowania