• Informacje na temat:

  zaskakujące decyzje

Artykuły na temat: zaskakujące decyzje
 • "Big Brother 2": Zaskakujące nominacje

  "Big Brother Arena", którą wyemitowano 17 listopada, była wyjątkowa. Z programu nikt nie odpadł, za to pojawiło się dwoje nowych uczestników. Nominacje również nie były takie, jak zawsze. Co się wydarzyło? Kamil Lemieszewski był w szoku.

 • Zaskakujące oświadczyny

  W popularnych serialach szykują się oświadczyny. Jednak zamiast romantycznych uniesień będą im towarzyszyć interesy, dramatyczne kłótnie i łzy.

 • "Rolnik szuka żony 3": Decyzje zostały podjęte

  To był najbardziej emocjonujący odcinek produkcji "Rolnik szuka żony 3". W niedzielę, 30 października, widzowie TVP1 dowiedzieli się, jakie decyzje podjęli bohaterowie programu.

 • Oscary: Zaskakujące charakteryzacje

  Co łączy groźnych orków z przeboju "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , zwariowanych kosmitów z "Facetów w czerni 2" i... nos Nicole Kidman w dramacie "Godziny" ? Fakt, iż żadna z tych kreacji nie ma szans na walkę o Oscara za najlepszą charakteryzację. Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła bowiem we wtorek, 28 stycznia, zaskakującą decyzję, iż w tegorocznej rywalizacji zmierzą się tylko dwa obrazy, a nie - jak zazwyczaj - siedem.

 • "Rolnik szuka żony 4": Zaskakujące wyznanie Karola

  W finałowym odcinku programu "Rolnik szuka żony 4" Karol nieoczekiwanie zdobył się na pewne wyznanie. Jak na jego słowa zareagowały Justyna, Sara i Ania, które gościły w domu rolnika? "Jestem w szoku" - powiedziała jedna z nich.

 • Najbardziej zaskakujące momenty oscarowych ceremonii

  W nocy z 28 na 29 lutego odbędzie się 88. ceremonia rozdania Oscarów. Uroczyste gale obfitowały zawsze w chwile zabawne i wzruszające, nie brakowało także wpadek i niespodzianek. Oto 10 najbardziej zaskakujących momentów z oscarowych ceremonii ostatnich 15 lat.

 • Minister o Polańskim na gali Cezarów: To zaskakujące i szokujące

  ..."Uważam to za zaskakujące i szokujące, że historia z gwałtem w życiu człowieka nie ma znaczenia" - oświadczyła minister ds. rodziny, dzieci i praw kobiet w radiu France Culture. "To wybór, który świadczy o obojętności ze strony tych, którzy zdecydowali się powierzyć mu przewodniczenie gali, wobec zarzucanych mu czynów" - oznajmiła. Według niej, "w istocie dla organizatorów nie ma znaczenia, że...

 • "Obce ciało": Zaskakujące wcielenie Agnieszki Grochowskiej

  5 grudnia na ekrany polskich kin zawita międzynarodowa koprodukcja w reżyserii Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". W obsadzie, obok Agaty Buzek, Weroniki Rosati i Agnieszki Grochowskiej, zobaczymy włoskiego aktora Ricardo Leonellego oraz Jacka Poniedziałka, Janusza Chabiora, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego i Stanisławę Celińską. Muzykę do filmu napisał Wojciech Kilar.

 • Gwiazdy muzyki powiedziały – wrzesień 2017

  Dramatyczne wyznania i zaskakujące decyzje. O czym opowiadały gwiazdy muzyki w ostatnim miesiącu?

 • "Parasite": Najbiedniejsi mieszkańcy Seulu dostaną lepsze mieszkania

  Seria triumfów filmu "Parasite", która rozpoczęła się od zdobycia Złotej Palmy w Cannes w maju ubiegłego roku, a zakończyła Oscarem dla najlepszego filmu w lutym, będzie miała zaskakujące konsekwencje. Władze Korei, poruszone tym, że film pokazał całemu światu, w jakich warunkach żyją biedni mieszkańcy Seulu, postanowił im pomóc. W tym celu powstał specjalny program, którego celem jest renowacja...

Zdjęcia na temat: zaskakujące decyzje
Dyskusje na temat: zaskakujące decyzje