• Informacje na temat:

  zaskakujące propozycje

Artykuły na temat: zaskakujące propozycje
 • "Życie jest zaskakujące"

  ...tak, iż kiedy człowiek zrobi coś ciekawego i zostanie dzięki temu jakoś zauważony, to potem paradoksalnie wcale nie wpływa to na jego karierę. Życie jest tak zaskakujące, że nigdy nie wiadomo, co(...) współczesna. Chyba najchętniej zagrałabym w komedii lub melodramacie. Czekam z utęsknieniem na nowe propozycje. Może pani zdradzić plany filmowe na najbliższą przyszłość? DO: Jestem tak...

 • Nicole Scherzinger i zaskakujące oświadczyny

  Była członkini zespołu Pussycat Dolls w październiku po czterech latach związku rozstała się z kierowcą Formuły 1, Lewisem Hamiltonem. 33-letnia piosenkarka nie musiała jednak czekać długo na propozycje zauroczonych nią mężczyzn. Jeden z najbardziej zagorzałych adoratorów oświadczył się Scherzinger podczas zdjęć do programu talentów, w którym gwiazda pełni funkcję jednego z członków jury...

 • Zaskakujące oświadczyny

  W popularnych serialach szykują się oświadczyny. Jednak zamiast romantycznych uniesień będą im towarzyszyć interesy, dramatyczne kłótnie i łzy.

 • Zaskakujące truskawkowe pola

  Wojtek Szadkowski, lider progrockowych formacji Satellite i Peter Pan, powraca w zupełnie nowym i zaskakującym wcieleniu. Perkusista powołał kolejny projekt - Strawberry Fields.

 • Eurowizja: Zaskakujące miejsce Polski w rankingu

  Piosenka "Jestem" w wykonaniu Magdaleny Tul, która będzie reprezentować Polskę podczas tegorocznej Eurowizji, bardzo przypadła do gustu fanom konkursu.

 • Partner Bobbi Kristiny nie chce jej zobaczyć?

  Dość zaskakujące oświadczenie ze strony przedstawiciela Bobby'ego Browna w sprawie Nicka Gordona, partnera jego córki Bobbi Kristina. Podobno Gordon odrzucił propozycje złożenia wizyty w szpitalu, gdzie w śpiączce przebywa jego ukochana.

 • "Big Brother". Ostre spięcie. Padły bardzo mocne słowa

  We wtorek, 21 maja, krótko przed północą atmosfera w domu Wielkiego Brata mocno zgęstniała. Pomiędzy dwoma uczestnikami doszło do bardzo ostrej kłótni. Oleh i Łukasz nie szczędzili mocnych słów. Łukasz zarzucił Olehowi homofobię, a kraj, z którego pochodzi, nazwał "średniowieczem umysłowym". Ich spięcie nie trwało długo, a zakończenie było bardzo zaskakujące.

 • "Na Wspólnej": Niebezpieczna gra

  W najbliższych odcinkach "Na Wspólnej" poznamy nowe, zaskakujące oblicze ślicznej Laury, którą gra Weronika Książkiewicz.

 • Weekend w kinie: Dużo szczęścia na Dzień Kobiet

  Aż osiem filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 8 marca, w Dzień Kobiet. Wśród nich jest m.in. od dawna oczekiwana przez komiksowych fanów "Kapitan Marvel", dwie polskie produkcje - "Wspomnienie lata" i "Całe szczęście", propozycje dla najmłodszych - "Robaczki z zaginionej dżungli" i "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica" oraz jeszcze jeden film ze szczęściem w tytule...

 • Mikołajowy poradnik dla spóźnialskich

  Nie masz jeszcze prezentu? Co gorsze, nie masz pomysłu, co kupić? Spokojnie, przygotowaliśmy poradnik dla spóźnialskich. Oto nasze filmowe propozycje dla dzieci i dla dorosłych!