• Informacje na temat:

  zaskakujące wyznanie

Artykuły na temat: zaskakujące wyznanie
 • Małgorzata Ostrowska choruje na boreliozę. Zaskakujące wyznanie wokalistki

  ...prezentowania ogrodu wokalistka zdecydowała się na osobiste wyznanie - okazało się, że od lat choruje na boreliozę, chorobę najczęściej wywołaną przez ukłucie kleszcza. "Ja w tym moim pięknym ogrodzie...

 • "Rolnik szuka żony 4": Zaskakujące wyznanie Karola

  W finałowym odcinku programu "Rolnik szuka żony 4" Karol nieoczekiwanie zdobył się na pewne wyznanie. Jak na jego słowa zareagowały Justyna, Sara i Ania, które gościły w domu rolnika? "Jestem w szoku" - powiedziała jedna z nich.

 • Zaskakujące wyznanie znanego muzyka

  Znany jazzman Michał Urbaniak, który zadebiutował na ekranie w filmie "Mój rower", przyznał, że pierwsze kinowe doświadczenie zakończyło się dla niego wizytą u psychologa

 • Zaskakujące wyznanie rockmana

  Pete Townshend oświadczył, że żałuje, iż założył zespół The Who. Muzyk uważa, że byłby szczęśliwszy, występując jako solowy artysta.

 • Zaskakujące wyznanie gwiazdy. Przeprasza za...

  Piosenkarz Phil Collins na zakończenie kariery postanowił przeprosić fanów za swoje sukcesy. Artysta, w ciągu 40 lat kariery, sprzedał w sumie ponad 150 milionów płyt.

 • Członkowie 'NSync byli molestowani? Zaskakujące wyznanie Lance'a Bassa

  Lance Bass , czyli jeden z wokalistów popularnego boysbandu 'NSync , przyznał, że na początku kariery był wraz ze swoimi kolegami molestowany seksualnie. Zaskakujące wyznanie pojawiło się, gdy Bass miał skomentować najnowsze informacje na temat Ashley Judd, która wyznała, że w latach 90. była molestowana przez ważne osoby w świecie filmu. "To dzieje się również w przypadku mężczyzn...

 • "Lady GaGa ma...". Zaskakujące wyznanie rockmana

  Znany z obcesowego krytykowania innych gwiazd muzyki, były wokalista Oasis Liam Gallagher w ciepłych słowach wypowiada się na temat Lady GaGi.

 • "Taniec z Gwiazdami": Monika Mariotti odpada, wyznanie Rafała Maseraka

  W szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programu Polsatu odpadła Monika Mariotti. Żegnając się z show, jej partner, Rafał Maserak, zdecydował się na zaskakujące wyznanie. Na kolejne występy walczących o Kryształową Kulę pięciu par poczekamy aż dwa tygodnie.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Grób Jacksona jest pusty? Zaskakujące doniesienia!

  Serwis Radar Online donosi, że grób Michaela Jacksona stoi pusty. Co stało się więc z jego ciałem?

Zdjęcia na temat: zaskakujące wyznanie
Wideo na temat: zaskakujące wyznanie
 • Zaskakujące wyznanie Hanki Lis!

  Hanka Lis (46 l.) w rozmowie z Jastrzębską zdradziła, co najbardziej pociąga ją w mężczyznach. Hanka lubi, jak facet jest "szarmancki, duży i opiekuńczy". Ponoć takie cechy miał jej ojciec. Agnieszka tymi pytaniami próbowała wyciągnąć od Lisowej czy nadal jest z Tomkiem. Hanka szybko jednak się zorientowała i po wymienieniu kilkunastu cech "idealnego mężczyzny" zapewniła, że "w ogóle już nie szuka mężczyzny". Czyżby w małżeństwie Lisów znów było dobrze? (Dzień Dobry TVN/x-news).

 • Zaskakujące wyznanie Pauliny Chruściel: „Mam sztuczną pupę”

  Paulina Chruściel (35 l.) wciela się w rolę tytułowej singielki w jednym z serialów TVN. Jak radzi sobie z tą rolą? Czy wymaga od niej poświęceń?

 • Zaskakujące wyznanie milionerki Szulim! Liczy, że po czterdziestce to się spełni!

  Agnieszka Woźniak-Starak skończyła niedawno 40 lat. Impreza urodzinowa, którą zorganizował jej ukochany, była bardzo udana. Dzięki relacjom w portalach społecznościowych Adze mogli towarzyszyć je fani. "Było przyjemnie. To był cudowny weekend, pogoda była fantastyczna, znajomi dopisali" - chwali się prezesowa. Czy okrągły jubileusz wpłynął jakoś na milionerkę? Okazuje się, że celebrytka nie zrobiła żadnego podsumowania. Zaskoczyła za to swoim marzeniem na przyszłość! "Nie czuję, żeby...

Dyskusje na temat: zaskakujące wyznanie
 • Re: Oni zagrali kilka ról w tym samym serialu. Nikt tego nie zauważył?

  Zastanawiam się, czy wpadka może być gigantyczna. Przymiotnik nie pasuje do pojęć oderwanych. "Gigantyczny" odnosi się do przedmiotów materialnych, np. gigantyczna wieża, budowla itp. Ale nie "wpadka" czy "miłość". A może już wkrótce usłyszymy wyznanie "kocham cię gigantycznie". Modne obecnie słowo i nadużywane, poprzednio wszystko było "zaskakujące". Na szczęście było, minęło. Czas teraz na