• Informacje na temat:

  zastąpić inną

Artykuły na temat: zastąpić inną
 • Filip Chajzer może zastąpić Szymona Hołownię w "Mam talent!"

  Według informacji "Faktu" Filip Chajzer może zastąpić Szymona Hołownię w roli prowadzącego "Mam talent!".

 • Katarzyna Cichopek poprowadzi program? Ma zastąpić Kurdej-Szatan!

  Katarzynę Cichopek widzowie kojarzą głównie z roli Kingi z serialu "M jak miłość". Mało kto pamięta, że aktorka kiedyś brylowała na polskich ekranach, prowadząc liczne programy na Polsacie. Czyżby utęsknione przez Cichopek czasy wracały? Jak podają media, gwiazda dostała propozycję poprowadzenia tanecznego show! Jakiego?

 • Eurowizja 2020: Fani rozczarowani pomysłem programu "Eurovision: Shine a Light". Co telewizje szykują w zamian?

  Brak możliwości głosowania na ulubione piosenki to główny zarzut fanów Eurowizji wobec specjalnego telewizyjnego programu "Eurovision: Shine a Light", który ma zastąpić odwołany w związku z pandemią koronawirusa Konkurs Piosenki Eurowizji 2020.

 • Zamieszanie z Festiwalem Gwiazd

  ...6-9 lipca to planowana data wielkiej imprezy, która ma zastąpić Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach - zapowiada "Głos Szczeciński". Po tym, jak niedawno okazało się, że organizatorzy przenoszą imprezę do Gdańska, postanowiono zorganizować inną, która ściągnie do Międzyzdrojów turystów, tak jak festiwal.

 • Nowe plany Michelle Yeoh

  Informowaliśmy niedawno, że pochodząca z Malezji aktorka, znana przede wszystkim ze swej roli 'dziewczyny Bonda' w "Jutro nie umiera nigdy" i w najnowszym filmie Anga Lee - "Przyczajony tygrys, ukryty smok", zagra w realizowanych kontynuacjach "Matrixa". Miała zastąpić na planie inną gwiazdę sztuk walki - Jeta Li. Niestety ostatnio aktorka poinformowała, że nie zagra w sequelach.

 • ​Piotr Adamczyk: Nago i po niemiecku

  Piotr Adamczyk był w niedzielę, 7 czerwca, gościem Rafała Zawieruchy w jego instagramowym programie "Zawierucha filmowa". Panowie rozmawiali m.in. o odważnych scenach erotycznych w filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", w którym Adamczyk wcielił się w Stanisława Wisłockiego, męża Michaliny Wisłockiej. Okazało się, że w scenach wymagających zrzucenia ubrań miał aktora zastąpić...

 • Film zamiast rekolekcji?

  Są filmy, które każdy chrześcijanin powinien obowiązkowo zobaczyć. Bez wątpienia należy do nich "Młyn i Krzyż" Lech Majewskiego. "To mistyczne arcydzieło, które w Wielkim Tygodniu może zastąpić nawet rekolekcje. Bo nie można przejść obok tego filmu obojętnie" - twierdzi znany publicysta i wykładowca, ksiądz Andrzej Luter.

 • Agnieszka Szulim chciałaby przeprowadzić wywiad z Barackiem Obamą

  ...- Na studiach miałam marzenie, by zastąpić Monikę Olejnik - mówi Agnieszka Szulim. Gwiazda TVN twierdzi, że dziś jest już za późno, by wrócić do dziennikarstwa politycznego, za bardzo jest bowiem kojarzona z show-biznesem. Gdyby jednak mogła, chętnie przeprowadziłaby wywiad z Barackiem Obamą, interesuje ją bowiem amerykańska polityka.

 • Ewa: Nie jestem Dodą!

  ..."Od paru lat jestem wielką fanką Dody. Uwielbiam jej styl, sposób śpiewania i charyzmę" - mówi 14-letnia Ewa Farna, o której mówiono, że może zastąpić Dodę w grupie Virgin.

 • Angelina Jolie nie pojedzie Orient Expressem

  Angelina Jolie zrezygnowała z udziału w remake'u "Morderstwa w Orient Expressie". Zastąpić może ją Charlize Theron.

Zdjęcia na temat: zastąpić inną
Dyskusje na temat: zastąpić inną