• Informacje na temat:

  zastąpić nowym

Artykuły na temat: zastąpić nowym
 • ​Polsat rusza z nowym kanałem

  Od kwietnia grupa Cyfrowy Polsat uruchamia nowy kanał telewizyjny. Polsat Seriale ma zastąpić uruchomiony w 2013 roku Polsat Romans.

 • Kasa Chorych na jubileusz: "40 lat - live"

  13 kwietnia ukaże się jubileuszowa płyta Kasy Chorych - legendy polskiego bluesa. Album "40 lat - Live" został zarejestrowany w Radiu Białystok.

 • Justyna Żyła chce zastąpić Magdę Gessler?! Będzie wojna?!

  Justyna Żyła (32 l.) na dobre zagościła w świecie show-biznesu i nie ma zamiaru szybko go opuścić. Jej występy w „Tańcu z Gwiazdami” przyciągają przed ekrany telewizorów sporo widzów, a ona skrzętnie wykorzystuje to, by rozwiać się jako celebrytka. Podczas rozmowy z naszym reporterem zdradziła, jakie ma plany na przyszłość i czy przypadkiem Magda Gessler (65 l.) nie powinna się jej obawiać!

 • Zaskoczenie w "The Voice of Poland": Halina Mlynkova zamiast...

  Serwis Wirtualnemedia.pl podał, że Halina Mlynkova została wybrana na prowadzącą nowej edycji "The Voice of Poland". Wcześniej wokalistka była przymierzana do roli jurorki.

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski w podwójnej roli w nowym sezonie!

  ...", "Licencja na wychowanie" i "Ojciec Mateusz". W rozmowie z nami ujawnia, co wydarzy się w 23. serii produkcji z Arturem Żmijewskim w roli tytułowej, kto mógłby go zastąpić i czy rzeczywiście gwiazda...

 • Witold Pyrkosz: Bareja był uroczym człowiekiem

  Po 30 latach serial "Alternatywy 4" przeszedł cyfrową rekonstrukcję i został uzupełniony o sceny wycięte przez cenzurę. Fragmenty nowych "Alternatyw 4" widział już Witold Pyrkosz. "Jestem po prostu oszołomiony" - powiedział serialowy Balcerek.

 • "Komisarz Alex": Nina wróci, by zastąpić Górskiego i zaopiekować się Aleksem?

  Pewnego dnia w łódzkiej komendzie zjawi się Nina Kruk (Karolina Nolbrzak) - policjantka, która kiedyś zastępowała Puchałę (Ireneusz Czop), gdy ten wyjechał na szkolenie do USA. Okaże się, że śliczna pani aspirant znów została skierowana do pracy w Łodzi. - Żeby wzmocnić wydział - poinformuje policjantów Klaudusia (Katarzyna Cynke).

 • "Furia": Brad Pitt weteranem II wojny światowej

  24 października na ekranach kin zadebiutuje wojenny film "Furia" z Bradem Pittem w roli dowódcy czołgu, którego załoga musi zmierzyć się ze świetnie wyszkolonym oddziałem niemieckich żołnierzy.

 • "Komisarz Alex": Wszystko o nowym opiekunie Aleksa!

  ...od bardzo ważnej osoby pracującej w Komendzie Głównej w Warszawie. Witając się ze swoimi nowymi podwładnymi, Górski stwierdzi - patrząc prosto w oczy Puchale (Ireneusz Czop) - że zawsze chciał(...) bossa - zażartuje Rysiek, widząc, że jego nowy przełożony świetnie dogaduje się z czworonogiem. - Chyba nauczę się tu więcej niż myślałem. Po to zresztą tu przyszedłem. Nie po to, żeby zastąpić...

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

Zdjęcia na temat: zastąpić nowym
Dyskusje na temat: zastąpić nowym