• Informacje na temat:

  zatrzymać gwiazdę

Artykuły na temat: zatrzymać gwiazdę
 • Jeden Osiem L: Zobacz teledysk "Zatrzymaj się"

  Jeden Osiem L to pochodzący z Płocka duet, przez niektórych uznawany za gwiazdę hiphopolo, obok takich wykonawców, jak Mezo, Verba, Ascetoholix czy Doniu. Hiphopolo (nawiązujący nazwą do disco polo(...) obrazków sprawia, że my jesteśmy szczęśliwsi, czy może wyzwala w nas chęć posiadania i robi niewolników pieniądza? Świat pędzi, dlatego warto się zatrzymać i pomyśleć zanim zapędzi nas tam, gdzie nie...

 • Gwiazdy: Zatrzymać ocieplenie!

  Plejada gwiazd muzyki nagrała nową wersję utworu "Beds Are Burning" - wielkiego przeboju australijskiej grupy Midnight Oil. Cel jest szczytny - zwrócenie uwagi na zmiany klimatu.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w styczniu 2020

  Maciej Stuhr zagrał prawicowego sędziego ze Szczecina w przeboju niemieckiej telewizji publicznej, Julia Wieniawa potwierdziła udział w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", Barbara Kurdej-Szatan poszła w sylwestrowe tango i spotkała się z krytyką internautów, a Maja Ostaszewska wezwała premiera Morawieckiego do podpisania porozumienia dotyczącego neutralności klimatycznej. Zapraszamy na przegląd wydarzeń ze stycznia w mediach społecznościowych.

 • Zdzisława Sośnicka i Jerzy Bajer: Dom zamiast "Alei gwiazd"

  W 2015 roku, po 17 latach przerwy, wydała płytę. Fani proszą o więcej, ale Zdzisława Sośnicka odpowiada, że w tej chwili najważniejszy jest dla niej dom i mąż Jerzy Bajer. Są już razem 56 lat!

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu 2020

  Maciej Stuhr komentuje udział w wyborach prezydenckich, Maja Ostaszewska i Małgorzata Rozenek bronią prawa do aborcji, Doda zaczyna podważać istnienie pandemii koronawirusa, a Maffashion oddaje swojego Instagrama w ręce ratowników medycznych. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z kwietnia w mediach społecznościowych.

 • Znany aktor zatrzymany za posiadanie narkotyków i broni

  Jason Mitchell, któremu rozgłos przyniosła rola rapera Eazy'ego-E w filmie "Straight Outta Compton", został 23 kwietnia aresztowany w Missisipi pod zarzutem posiadania narkotyków i broni palnej, w tym karabinu AK-47. "To nieporozumienie!" - komentuje agent aktora.

 • Corinne Bailey Rae: Gwiazda od zaraz

  Opinia "The Sun" nie jest odosobniona. Także inne brytyjskie gazety prześcigają się w komplementach, określając Corinne jako "gwiazdę 2006 roku" ("Sunday Mirror"), "osobę, której już nie da się zatrzymać" ("Daily Star") czy wokalistkę mającą "potencjał do tego, aby stać się kimś wyjątkowym" ("Metro"). Dodajmy, że opiniotwórczy miesięcznik muzyczny "Q" porównał głos Rae do Eryki Badu i Billie...

 • Jessie Buckley: Wschodząca gwiazda

  Gwiazda serialu "Tabu" podbija kino! Jej rola w "Pod ciemnymi gwiazdami" wzbudziła zachwyt krytyków podczas światowej premiery na festiwalu w Toronto, dzięki czemu młoda irlandzka aktorka znalazła się w elitarnym gronie obiecujących aktorów - Rising Stars (Wschodzących Gwiazd), wybieranych przez festiwal. Jessie Buckley, znana między innymi ze wspomnianego serialu HBO, w którym partnerowała Tomowi Hardy'emu, wkrótce pojawi się w kolejnych głośnych, kinowych produkcjach.

 • Edyta Górniak ponownie gwiazdą balu Marcina Gortata w Los Angeles

  ..." (do serialu "Leśniczówka"), "Tylko ty" (na potrzeby filmu "Dywizjon 303"), "Zatrzymać chwilę" (z  Roksaną Węgiel  do filmu "Hotel Transylwania") oraz "Król" i "My Way" z  Gromee'em .

 • Spadające gwiazdy

  To nie jest sprzyjający rok dla niektórych aktorów. Kiedyś byli znani i podziwiani. Dziś zależy im na jakiejkolwiek roli, byle dalej istnieć.

Zdjęcia na temat: zatrzymać gwiazdę
Wideo na temat: zatrzymać gwiazdę
 • Jennifer Garner zatrzymana przez policję!

  Jennifer Garner (43 l.), idąc jedną z nowojorskich ulic, została zatrzymana przez policjantów. Aktorka nie popełniła jednak żadnego wykroczenia. Funkcjonariusze okazali się być wielkim fanami gwiazdy i zaczepili ją, żeby zrobić sobie wspólne zdjęcie. Celebrytka była w doskonałym nastroju i od razu przychyliła się do ich prośby. Pomimo rozstania z Benem Affleckiem (43 l.) i wielu obowiązków związanych z samotnym wychowywaniem trójki dzieci, Garner wciąż pozostaje życzliwa i pełna energii....

 • Książkiewicz o chirurgu gwiazd: Bardzo ludziom pomaga!

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" wybrała się na premierę książki "Zatrzymać Czas" autorstwa lekarza medycyny estetycznej Krzysztofa Gojdzia. - Ja reprezentuję naturalną medycynę estetyczną - powiedział autor. - Wszystko jest dla ludzi. Medycyna estetyczna również - dodała aktorka Renata Dancewicz. - To jest człowiek, który bardzo ludziom pomaga - podkreśliła aktorka Weronika Książkiewicz

 • Conchita Wurst zdradza szczegóły autobiografii

  Conchita Wurst wydała autobiografię. Prezentacja książki pt. "Ja, Conchita: Moja historia. Nikt nas nie zatrzyma" odbyła się we wtorek (03.03) w Soho House w Berlinie. Artystka szczerze opowiedziała o swoim dzieciństwie, miłości rodziców i doświadczaniu dyskryminacji. - Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że nie dzieje się ze mną nic złego i to społeczeństwo popełnia błąd, nie ja. Musiałam dać czas moim rodzicom. Musieli sobie z tym poradzić - wyznała gwiazda podczas wywiadu. (źródło: x-news)