• Informacje na temat:

  zatrzymać piosenkarkę

Artykuły na temat: zatrzymać piosenkarkę
 • Piosenkarka zarażała HIV?

  W sobotę (11 kwietnia) niemiecka piosenkarka Nadja Benaissa z girlsbandu No Angels została aresztowana pod zarzutem umyślnego zarażenia wirusem HIV.

 • 18-letnia piosenkarka zatrzymana. Prowadziła pod wpływem

  Nastoletnia piosenkarka Shelby Cobra została aresztowana w piątek (9 września). 18-latka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu.

 • Piosenkarka dziękuje policji

  Brytyjska wokalistka Lilly Allen podziękowała ostatnio londyńskiej policji za oswobodzenie jej przyjaciela, który został porwany dla okupu.

 • Piosenkarka zarażała wirusem HIV

  Nadja Benaissa, 28-letnia piosenkarka zespołu No Angels, przyznała w poniedziałek (16 sierpnia) przed sądem w Darmstadt, że uprawiała seks bez zabezpieczeń. Wokalistka wiedziała, że jest nosicielką wirusa HIV. Grozi jej do 10 lat więzienia.

 • Piosenkarka godzi fanów. Zobacz!

  ...nie wiadomo. "Przepraszam wszystkich, musimy się zatrzymać. Jest mi przykro, że was zdenerwowałam" - tłumaczyła. Później zwróciła się do kłócących się pod sceną osób. "Czy z nią jest wszystko w porządku...

 • Conchita Wurst zatrzymana przez policję. Złapano ją w Niemczech

  Conchita Wurst została zatrzymana przez niemiecką policję na lotnisku. Wokalistce groziła deportacja.

 • Britney Spears zatrzymana

  Jak poinformował telewizyjny program "Entertainment Tonight", do zdarzenia doszło w południe w centrum Los Angeles. Britney Spears została zatrzymana z powodu przekroczenia limitu prędkości. W prowadzonym przez piosenkarkę mercedesie znajdowało się dwoje członków zespołu tanecznego wspomagającego Britney na koncertach. "Entertainment Tonight" donosi, że po krótkiej wymianie zdań policjanci...

 • Olga J. zatrzymana przez policję

  Znana wokalistka i jurorka "Must Be The Music" Olga J. została zatrzymana przez funkcjonariuszy z warszawskich Bielan. Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter śledczy RMF FM, powodem mogą być podejrzenia o posiadanie narkotyków.

 • Syn Roberta Downeya Jr. zatrzymany

  20-letni Indio Downey, syn hollywoodzkiego aktora Roberta Downeya Jr., został w Los Angeles aresztowany za posiadanie kokainy. Zwolniono go z aresztu za kaucją w wysokości 10 tys. dolarów.

 • Madonna na proteście przeciwko rasizmowi. Fani zaniepokojeni

  Madonna wzięła udział w jednym z protestów przeciwko rasizmowi. Zdjęcia "królowej popu" zaniepokoiły wielbicieli piosenkarki.

Zdjęcia na temat: zatrzymać piosenkarkę
Wideo na temat: zatrzymać piosenkarkę
 • Cher na proteście przeciwko Trumpowi: Musimy zatrzymać to, co się dzieje

  W Nowym Jorku odbył się protest przeciwników prezydenta elekta Donalda Trumpa. W wiecu wzięli udział znani aktorzy m. in. Robert De Niro, Alec Baldwin, Julianne Moore i Cher. - To było trochę przerażające, ale też wspaniałe. To daje poczucie, że ludzie nie przestaną walczyć - powiedziała o marszu piosenkarka. (Associated Press/x-news)

 • Jennifer Lopez miała wypadek. Przez pijanego kierowcę!

  Jennifer Lopez i Leah Remini miały wypadek samochodowy. 27 września samochód, którym jechała aktorka wraz z piosenkarką i jej dwójką dzieci, został potrącony przez pijanego kierowcę. Do zdarzenia doszło na autostradzie Pacific Coast Highway w Malibu. O całym zdarzeniu artystka poinformowała na Instagramie. "Zatrzymałyśmy się w oświetlonym miejscu, kiedy jakiś kretyn wjechał w tył mojego nowego samochodu" - napisała Lopez. Sprawca wypadku uciekł, jednak szybko został zatrzymany...