• Informacje na temat:

  zawadzka schudła

Artykuły na temat: zawadzka schudła
 • Dorota Zawadzka: Jaki los czeka jej syna?

  Paweł Z. raczej nie uniknie surowej kary. Jak zniesie to Dorota Zawadzka (53 l.), jego słynna matka?

 • W "Tańcu z gwiazdami" schudła...

  Udział w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami" to doskonała okazja by osiągnąć kilka celów na raz...

 • Superniania schudła 18 kg!

  Popularna Superniania , czyli Dorota Zawadzka (48 l.), schudła 18 kg będąc na diecie białkowej. - Chcę jeszcze siedem - zapowiada.

 • Dieta polskich gwiazd

  Polskie gwiazdy dbają o idealną sylwetkę i budzący zazdrość wygląd z nie mniejszą determinacją niż hollywoodzcy bywalcy czerwonych dywanów.

 • Superniania schudła już 20 kg!

  Dorota Zawadzka (48 l.) czuje się jak nowo narodzona - to efekt diety białkowej, na której znana psycholog jest już od kilku miesięcy. Schudła 20 kg!

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

 • Tak schudła Ewa Drzyzga!

  Prowadząca talk-show "Rozmowy w toku" nie jest jedyną znaną panią, która postanowiła zrzucić co nieco. Obecnie odchudzają się m.in.: Kasia Skrzynecka, Dorota Zawadzka, Ewa Bem, Urszula, Jolanta Pieńkowska. Drzyzga podkreśla, że nie stosuje żadnej cudownej diety, uważa jednak na to, co je. Stawia na ruch. - Dotychczas trudno było mi zebrać się do ćwiczeń. Zawsze były wymówki i sprawy znacznie...

 • Ewa Bem schudła 15 kg!

  Gwiazda polskiej piosenki, 58-letnia Ewa Bem , jeszcze kilka miesięcy temu była w bardzo kiepskiej formie. Za namową męża i córek postanowiła jednak wziąć się w garść. Schudła 15 kg!

 • Pobita Zofia P.: Chcieli mi wmówić, że gwałt to moja wina!

  Zofia P. utrzymuje, że obrońcy Pawła Z., syna Superniani Doroty Zawadzkiej (52 l.), próbują manipulować faktami!

 • Tajemnica diety Superniani

  Popularna Superniania Dorota Zawadzka , tak jak każdy, ma słabości i próbuje z nimi walczyć. Ostatnio stara się wrócić do dawnej sylwetki. Z powodzeniem. Schudła już ponad 15 kg. Jak tego dokonała?

Wideo na temat: zawadzka schudła
 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Chce się żyć

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego Mateusza, który - mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu - udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha. W roli głównej znany z "Jesteś Bogiem" Dawid Ogrodnik, który stworzył jedną z najniezwyklejszych i najbardziej wzruszających kreacji w polskim kinie ostatnich lat, na miarę aktorskich dokonań Daniela Day Lewisa ("Moja lewa...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.