• Informacje na temat:

  zawadzka z dziećmi

Artykuły na temat: zawadzka z dziećmi
 • Marcelina Zawadzka: Kogo zaprasza do domu?

  Tygodnik "Rewia" sugeruje, że Marcelina Zawadzka (31 l.) postanowiła "wysłać komuś miłosny sygnał". O co tu chodzi?

 • Daniel Zawadzki: Jestem bystrzejszy

  Od 10 lat Daniel Zawadzki wciela się w postać Michała Chojnickiego. Nam powiedział, co go różni od serialowego bohatera, a co mają ze sobą wspólnego. Zdradził także, jakie sceny sprawiają mu największą trudność na planie.

 • "Klan": "Michał jest trochę ciamajdą" - rozmowa z Danielem Zawadzkim

  ...swojego bohatera, ale nie dyskutuję ze scenariuszem. To, co piszą, biorę. Lubię wyzwania. Muszę za każdym razem mierzyć się z opieką nad dziećmi, których prywatnie nie mam. Miło jest mi słyszeć od ekipy, czy ze strony widzów, że znakomicie radzę sobie z dziećmi, szczególnie z 2-letnim Stefankiem. Ale on jest wyjątkowym dzieckiem - pogodnym, inteligentnym. Na planie bywają różne dzieci i nie...

 • Uczy, jak radzić sobie z dziećmi

  - Moje dziecko mnie nie słucha. Nie chce jeść. Nie chce spać. Jest nie takie, jakbym chciała, żeby było - słynna Superniania wylicza główne problemy, jakie rodzice mają z dziećmi. Jak sobie z nimi poradzić, zobaczymy w programie "Na kłopoty Zawadzka".

 • Monika Zamachowska zostanie bez pracy?! Wygryzie ją młodsza koleżanka?!

  To byłby kolejny cios dla Moniki Zamachowskiej (43 l.)! Spekuluje się, że ma ona stracić pracę w „Pytaniu na śniadanie”, a jej miejsce mogłaby zająć sporo od niej młodsza Marcelina Zawadzka (26 l.).

 • Jak wychować rodziców?

  Dorota Zawadzka opowiada o swoich sposobach na dzieci, dorosłych i... udany związek.

 • „Klan”: Kłótnia o dziecko i prawo do miana... taty!

  W 3087. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w środę 8 marca o godzinie 18.00) Sandra (Magdalena Górska) nieoczekiwanie pojawi się w biurze Michała. Powie Chojnickiemu, że Norbert wrócił już ze szpitala i ma jeszcze tydzień zwolnienia, więc skorzystała z okazji, że jej mąż zajmuje się dziećmi, by wyrwać się z domowego kieratu i odwiedzić firmę. - Stęskniłam się za tą korporacyjną atmosferą...

 • Superniania? Supermama!

  Dorota Zawadzka znana jest głównie z programu "Superniania", obecnie prowadzi też w TVN Style "Świat według dziecka 4". Nie ma problemu z nawiązaniem kontaktu z dziećmi, a praca z maluchami i ich rodzicami daje jej ogromną satysfakcję.

 • Syn Superniani też jest psychologiem

  ...- Jeden z moich synów skończył w tym roku psychologię, więc rozmawiamy jak specjaliści - mówi Dorota Zawadzka . Czy 22-letni Paweł pójdzie w ślady znanej mamy i zrobi karierę?

 • Superniania: Robię to dla siebie

  W kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi znana psycholog Dorota Zawadzka. Partnerem i nauczycielem popularnej "Superniani" będzie Cezary Olszewski.

Wideo na temat: zawadzka z dziećmi
 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Chce się żyć

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego Mateusza, który - mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu - udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha. W roli głównej znany z "Jesteś Bogiem" Dawid Ogrodnik, który stworzył jedną z najniezwyklejszych i najbardziej wzruszających kreacji w polskim kinie ostatnich lat, na miarę aktorskich dokonań Daniela Day Lewisa ("Moja lewa...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.