• Informacje na temat:

  zawody gwiazd

Artykuły na temat: zawody gwiazd
 • Prawdziwe zawody serialowych gwiazd!

  ...", Technikum Energetyczne, a Wojciech Zieliński, czyli Daniel Orda z "Lekarzy", Technikum Geodezyjne. Wśród znanych z seriali gwiazd jest też spora grupa tłumaczy i lektorów języków obcych. Aleksandra Woźniak(...) Test o Telewizji". Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym można wygrać wejściówki na "Wielkie Test o Telewizji" i spotkać się z gwiazdami telewizji! Poznaj szczegóły konkursu...

 • Katarzyna Maciąg: Są trudniejsze zawody niż aktorstwo

  Zawsze wolę myśleć, że dam radę - mówi Katarzyna Maciąg. Gwiazda filmu "Fighter" przyznaje, że w aktorstwie mężczyźni wciąż mają większe możliwości, choćby ze względu na znaczniejszą ilość ciekawych ról. Nigdy nie lubiła jednak myśleć, że jako kobieta jest na gorszej pozycji.

 • Gwiazdy i ich rodzeństwo

  O artystach wiemy wszystko, a kim jest ich rodzeństwo? Czy utrzymują ze sobą bliskie kontakty? Jakie mają zawody? Jedno jest pewne, więzy krwi dla naszych gwiazd są ogromnie ważne.

 • Daniel Qczaj o "Tańcu z Gwiazdami": Już jestem wygrany

  Charyzmatyczny trener motywator z Podhala przywraca wiarę w siebie i nie boi się wyzwań. Daniel Qczaj u boku Pauliny Biernat sprawdzał się w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

 • Aktorzy, muzycy i dziennikarze walczyli o tytuły w Jeździeckich Mistrzostwach Gwiazd "Lewada Art Cup" w Zakrzowie (Opolskie). Uczestnicy podczas weekendu (27-28 sierpnia) rywalizowali w trzech konkurencjach, a także spotykali się z fanami, rozdawali autografy i pozowali do zdjęć.

 • "Taniec z Gwiazdami": Tydzień do premiery

  Od kilku tygodni gwiazdorski skład nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" poznaje tajniki tańców towarzyskich. Uczą się nie tylko kroków, ale także odpowiedniej postawy, poruszania(...)? Przekonamy się już za tydzień! Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" obejrzeć będzie można w Polsacie 6 marca o godz. 20.05.

 • Bo liczy się jury, a nie gwiazdy

  Gdy programy typu "Taniec gwiazdami" czy "Idol" zaczęły zdobywać w Polsce coraz większą popularność, nikt nie podejrzewał, że rodzimy show-biznes dzięki temu zyska nowe gwiazdki - jurorów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Akop Szostak przez chwilę się wahał

  ...– Życie trzeba brać takim, jakie jest i wyciskać z niego ile się da! – uważa Akop Szostak. Uczestnik show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" z odcinka na odcinek zyskuje coraz więcej fanów.

 • Popek: Wygram "Taniec z Gwiazdami"

  ...- Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w "Tańcu z Gwiazdami". Będzie cza cza cza! Wygram ten program - Paweł Mikołajuw, znany jako Popek, zapowiada walkę o Kryształową Kulę.

 • Popek uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami"

  Popek, popularny raper i zawodnik MMA, sprawdzi się na parkiecie. Artysta, znany także jako Paweł Rak lub Paweł Mikołajuw, ostatnio uczestnik gal KSW, zdecydował się podjąć kolejne wyzwanie i przyjął zaproszenie do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Zdjęcia na temat: zawody gwiazd
Wideo na temat: zawody gwiazd
 • Katarzyna Maciąg: Są trudniejsze zawody niż aktorstwo

  Zawsze wolę myśleć, że dam radę - mówi Katarzyna Maciąg. Gwiazda filmu "Fighter" przyznaje, że w aktorstwie mężczyźni wciąż mają większe możliwości, choćby ze względu na znaczniejszą ilość ciekawych ról. Nigdy nie lubiła jednak myśleć, że jako kobieta jest na gorszej pozycji.

 • "M jak miłość": Anna Wendzikowska wraca na plan

  Staram się dobrze łączyć oba moje zawody – mówi gwiazda TVN. Na co dzień pracuje jako dziennikarka zajmująca się tematyką filmową, co pewien czas staje jednak przed kamerą również jako aktorka. W tym roku ponownie wcieli się w postać Moniki w serialu „M jak miłość”.

 • "Moonwalk"

  lutego w Stanach jest prawdziwie święto: Super Bowl, czyli footballowe rozgrywki. Zawody transmituje stacja Fox właśnie, która ma wówczas milionową publiczność - wszystko zatem musi być powalające i dopracowane - po prostu "super". Na razie trwają jeszcze rozmowy, która z zaproponowanych gwiazd będzie bohaterem odcinka. Kto waszym zdaniem wygra w tym pojedynku lub jaki utwór wolelibyście

Dyskusje na temat: zawody gwiazd
 • Re: ​Utalentowane córki gwiazd

  U nas zawody się dziedziczy, ale system kastowy to urojenie.

 • Re: ​Utalentowane córki gwiazd

  czy później przyjdzie nowa rewolucja która zrówna wszystkich i liczyć się będą tylko zawody pożyteczne i ludzie którzy potrafią coś konkretnego zrobić a nie tylko gwiazdorzyć.

 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  po prostu są zawody, w których talent przechodzi z rodziców na dzieci - lekarze, prawnicy, artyści, celebryci..

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Teraz najbiedniejsi są ci którzy ZARABIALI ale od TYCH zarobków składek nie odprowadzali. Znamy te zawody w których muszą dorabiać do "głodowych" emerytur jednocześnie żyjąc w luksusach

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  nie wiem jak jest teraz ale zawody artystyczne nie płacą normalnego zusu na działalności tylko jakieś ochłapy więc jak chcą miec pałną emeryture która zresztą i tak nie jest duża

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Zawody artystycxzne miały nie jestem pewna czy nadal maja możliwość odliczenia 50% kosztów a ty biedny podatniku płac i płacz. Oni rozliczając PIT dostaja zwroty i płaczą, że maja male emeryturki. Ale jak sa przy forsie, to ......

 • Re: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd

  Jakie zawody są tak fascynujące powiedz mi i ile osób może się pochwalić pracą, spełniającą marzenia, ciekawą, dobrze płatną, urozmaiconą i taką, w której się rozwijasz, nie siedząc codziennie w tych samych godzinach??? Ogromna większość chodzi do roboty jak za karę. Takie są fakty niestety. Kto może nie pracować i żyć na poziomie, temu zazdroszczę.

 • Re: Tatuaże gwiazd. Kto się oszpecił, a kto ozdobił?

  Zawody eliminujące z grona kandydatek na żonę: psycholog (nie znałem żadnej normalnej), aktorka, nauczycielka, policjantka (uwagi: tj. wyżej).

 • Re: Problemy finansowe gwiazd

  Niestety lekarz podobnie jak nauczyciel, ksiądz, pielęgniarka, kucharz to zawody dla ludzi, którzy mają powołanie. Jeżeli zaczynają odnosić swoją pracę do zarobków innych zaczynają być nieszczęśliwi. Idąc tą logiką najwięcej powinni zarabiać technicy w elektrowniach atomowych lub oficerowie pilnujący kodów do podpalenia rakiet balistycznych. Od nich zależy życie milionów ludzi. Nawet kierowca

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Tylko, że jest też opcja tego, że w PRL gaże dla artystów, sportowców i innych takich wcale nie były jakieś duże. Często to była praca na zlecenie państwa, które chciało mieć coś wyprodukowane, zagrane itp. Robotnicy często zarabiali wtedy więcej niż na przykład piosenkarze, aktorzy więc tu chodzi raczej o te kwestie. Owszem wolne zawody nie płaciły składek do ZUS albo jakieś małe, ale jednak