• Informacje na temat:

  zbigniew buczkowski aktor

Artykuły na temat: zbigniew buczkowski aktor
 • Zbigniew Buczkowski: Miłe zaskoczenie

  ..."Lombard. Życie pod zastaw" otrzymał "Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii najlepszy serial fabularno-dokumentalny. Bardzo zadowolony z tego faktu był gwiazdor produkcji - Zbigniew Buczkowski.

 • Zbigniew Buczkowski: Życie pod zastaw?

  Zbigniew Buczkowski poprowadzi własny lombard. Ale spokojnie, aktor podjął się tego zadania jedynie na małym ekranie jako pan Kazimierz.

 • Jolanta i Zbigniew Buczkowscy: To, kim jest, zawdzięcza żonie

  ...- Ożenić trzeba się raz, porządnie i na zawsze – mówi Zbigniew Buczkowski. Aktor we wrześniu świętuje 38. rocznicę ślubu. Z ukochaną żoną, która jest programistką komputerową, wyswatała go... mama.

 • Zbigniew Buczkowski: Z aktorem trudno wytrzymać

  Zabłysnął rolą warszawskiego cwaniaczka Henia Lermaszewskiego w kultowym serialu "Dom". Zbigniew Buczkowski (63 l.) dokonał na ekranie rzeczy niemożliwej - z klasycznego kombinatora zrobił postać(...) byłem w domu. Stąd tak wiele filmów w moim dorobku. To, co osiągnąłem, zawdzięczam żonie - mówi pan Zbigniew bez wahania. Razem wybudowali dom pod Piasecznem - port, do którego aktor chętnie wraca...

 • Zbigniew Buczkowski: Mężczyzna spełniony

  Ukończył Technikum Elektryczno-Mechaniczne. Przez pewien czas pracował w wyuczonym zawodzie. Ale nie to było jego przeznaczeniem. Aż ciężko uwierzyć, że Zbigniew Buczkowski (62 l.) trafił do filmu(...) pan początek? Na ostro czy łagodnie? Zbigniew Buczkowski: - Wydaje mi się, że najlepiej będzie na... słodko! No tak! Przecież w dzieciństwie był pan podobno strasznym łasuchem... - Zgadza się...

 • Zbigniew Buczkowski zagra w Hollywood?

  Zbigniew Buczkowski i Lilianna Głabczyńska zagrają razem w hollywoodzkiej produkcji? - Propozycję dostałem i przyjąłem - zapewnia Buczkowski. Aktor zaproponował też do obsady swoją koleżankę.

 • Zbigniew Buczkowski: Pisz pan książkę

  ..."Pisz pan książkę" - usłyszał od wielbicieli swoich anegdot Zbigniew Buczkowski. I napisał. Już w środę, 8 października, odbędzie się premiera jego autobiografii aktora.

 • Zbigniew Buczkowski jako bodyguard Jacqueline Kennedy

  Aktor Zbigniew Buczkowski grał wiele ról. Jedną zapamiętał na zawsze: przez kilka godzin był bodyguardem Jacqueline Kennedy. - "Madame, please" - powiedziałem wprowadzając ją do tramwaju - wspomina aktor.

 • Michał Wiśniewski aktorem!

  Michał Wiśniewski rozpoczyna nowy etap swej kariery. Po planowanym jesienią ostatecznym rozwiązaniu zespołu Ich Troje, wokalista postanowił zostać... aktorem. Wkrótce zadebiutuje w filmie "Lawstorant", obok m.in. Zbigniewa Buczkowskiego, Wojciecha Pokory i Jerzego Treli.

 • Sto lat temu urodził się aktor Igor Śmiałowski

  ..."Na wieki wieków amant" - mawiał o nim Andrzej Szczepkowski; był wszechstronnym aktorem i niezrównanym gawędziarzem, pierwszym w Polsce autorem zbiorów anegdot teatralnych. 20 czerwca 1917 r. w Moskwie urodził się Igor Śmiałowski.

Zdjęcia na temat: zbigniew buczkowski aktor
Dyskusje na temat: zbigniew buczkowski aktor