• Informacje na temat:

  zbigniew swit villas

Artykuły na temat: zbigniew swit villas
 • Nawrót choroby Violetty Villas

  Przebrzmiała gwiazda - Violetta Villas (69 l.) ma nawroty choroby psychicznej. Jak wiadomo diva światowej sceny jeszcze niedawno znajdowała się na oddziale psychiatrycznym szpitala w Stroniu Śląskim, gdzie została przywieziona ze swojego domu w Lewinie Kłodzkim.

 • Kto czyha na życie Violetty Villas?

  Violetta Villas ukrywa się w domu swojej przyjaciółki. Ma ogołocone konto w banku. Jest zastraszona. Podczas rozmowy z dziennikarzami "Faktu" zdradza, że została oszukana przez swojego menadżera i adwokata.

Wideo na temat: zbigniew swit villas
 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2

  Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Wszystko, co się zdarzyło, prowadziło do takiego zakończenia... Wyczekiwana przez fanów ostatnia część "Sagi Zmierzch" wyjaśni wszystkie tajemnice i zagadki tej epickiej historii romantycznej, która zadziwiła cały świat. Bella (Kristen Stewart) budzi się przemieniona - jest matką i nareszcie... wampirem. Podczas gdy jej mąż Edward (Robert Pattinson) podziwia jej piękno, szybkość i opanowanie, Bella zaczyna odczuwać...

 • Batman V Superman: Świt sprawiedliwości

  Superprodukcja Zacka Snydera będzie kontynuować wątki z filmu "Człowiek ze stali", tym razem do życia "Supermana" wkroczą Batman, Wonder Woman i Lex Luthor. Całość ma wprowadzać widza do ekranizacji "Ligi Sprawiedliwości".