• Informacje na temat:

  zbigniew zamachowski 2012

Artykuły na temat: zbigniew zamachowski 2012
 • Zamachowski wraca na duży ekran

  Dawno nie widziany na dużym ekranie Zbigniew Zamachowski oraz Agata Buzek i Antoni Pawlicki - m.in. ci aktorzy zagrali w polsko-niemiecko-fińskim filmie w reżyserii Radka Węgrzyna. Komediodramat, którego roboczy tytuł to "Święta krowa", trafić ma do kin w Polsce w 2012 roku.

 • Polskie kino w 2012 roku

  Nominacje do Oscarów dla Agnieszki Holland i dla operatora Janusza Kamińskiego, prace Andrzeja Wajdy nad filmem "Wałęsa" oraz premiera "Pokłosia" w reżyserii Władysława Pasikowskiego należą do najważniejszych wydarzeń w polskim kinie w 2012 roku.

 • "Wałęsa": Pierwszy fragment filmu!

  Trwają zdjęcia do filmu opowiadającego o Lechu Wałęsie. Obraz reżyseruje Andrzej Wajda, a w bohaterów opowieści wcielają się między innymi: Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska, Zbigniew Zamachowski, Iwona Bielska. Mamy pierwszy fragment filmu!

 • "Gabriel": Film dla dzieci z gwiazdami

  Już 11 kwietnia do kin wejdzie film dla dzieci "Gabriel". W obsadzie znalazły się największe polskie gwiazdy, m.in. Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz i Paweł Królikowski.

 • Piotr Jacyno z "Bitwy na głosy" nie żyje

  W poniedziałek (3 kwietnia) zmarł Piotr Jacyno, wokalista znany z telewizyjnej "Bitwy na głosy". Z drużyną Ryszarda Rynkowskiego w 2012 r. zajął drugie miejsce.

 • Piotr Jacyno z "Bitwy na głosy" walczy z białaczką

  W ciężkim stanie w szpitalu przebywa Piotr Jacyno, wokalista znany z telewizyjnej "Bitwy na głosy". Z drużyną Ryszarda Rynkowskiego w 2012 r. zajął drugie miejsce.

 • Piotr Jacyno z "Bitwy na głosy" nie żyje. Znamy szczegóły pogrzebu

  W piątek (7 kwietnia) w Malborku odbędzie się pogrzeb Piotra Jacyny, wokalisty znanego z telewizyjnej "Bitwy na głosy". Z drużyną Ryszarda Rynkowskiego w 2012 r. zajął drugie miejsce.

 • Kiedy nowy film Pasikowskiego?

  Po niemal 10. latach przerwy Władysław Pasikowski wraca do gry. W tym roku nakręcił swój najnowszy film "Pokłosie" z głównymi rolami Macieja Stuhra i Ireneusza Czopa. Premiera najprawdopodobniej w 2012 roku.

 • Co w Teatrze Telewizji?

  W bieżącym półroczu w repertuarze Teatru Telewizji pojawią się comiesięczne premiery, w tym spektakle z cyklu "Teatr TV na żywo". Comiesięczna premiera spektaklu telewizyjnego w 2012 roku jest zaplanowana na każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

 • Wajda nie jest chory, tylko robił badania

  ...gra Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska wciela się w postać Danuty Wałęsy. Na ekranie będzie można zobaczyć także m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Mirosława Bakę i Iwonę Bielską. Zobaczcie pierwszy fragment filmu, jaki INTERIA.PL dostała od producenta obrazu "Wałęsa". Zbigniew Zamachowski, który w filmie gra oficera SB, Nawiślaka, przesłuchuje Lecha Wałęsę. - Mój bohater miał za zadanie...