• Informacje na temat:

  zborowski i jego rodzina

Artykuły na temat: zborowski i jego rodzina
 • Maria Winiarska i Wiktor Zborowski mieli powody do zmartwienia. Trudne chwile w rodzinie

  Jeszcze w sierpniu rodzina Zborowskich przeżywała ogromną radość. Młodsza córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego wyszła bowiem za mąż. Jednak po chwilach szczęścia przyszły momenty smutku i zmartwienia. Nie dość, że problemy ze zdrowiem miała starsza córka pary, to stało się coś jeszcze...

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska jest już po ślubie!

  ...się zostać jego żoną. Podobno rodzice aktorki - Maria Winiarska, czyli Alicja Marczyńska z "Klanu", i Wiktor Zborowski, czyli biskup Wacław Sądecki z "Rancza" - od dawna nalegali, by Zosia poszła...

 • Rodzina i nieprzyjaciele

  Dramat "Po ślubie", horror "Noc oczyszczczenia: Anarchia", romans "Pożądanie", thriller kryminalny "Więzy krwi", muzyczny "Step Up: All In" oraz animacja "Samoloty 2" to sześć produkcji, które wchodzą do polskich kin w piątek, 18 lipca.

 • Wiktor Zborowski po raz drugi zostanie dziadkiem!

  Radość w rodzinie Wiktora Zborowskiego (65 l.)! Jego córka, Hanna Neves (32 l.), po raz drugi zostanie mamą!

 • Wiktor Zborowski: Nie ścigam się

  Zawodowo: jeden z najlepszych polskich aktorów komediowych. Prywatnie: domator, dla którego najważniejsza jest rodzina, włącznie z domowymi zwierzakami.

 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska rozkochała w sobie siatkarza!

  Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z "Barw szczęścia", od kilku miesięcy spotyka się z jednym z najprzystojniejszych polskich sportowców. Aktorka właśnie potwierdziła, że jest zakochana w siatkarzu Andrzeju Wronie i chce u jego boku przejść przez życie...

 • Ostatni odcinek serialu "Synowie"

  W ostatnim odcinku serial u "Synowie" szykuje się istna komedia omyłek. Podczas ślubu Violi (Anna Prus) i Kuby (Piotr Ligienza) nie zabraknie niespodzianek. Tylko czy... w ogóle do niego dojdzie?

 • Łukasz Jemioł pokazał w pełnej okazałości suknię Zofii Zborowskiej! Fani zachwyceni!

  ..., a niecałe trzy miesiące później Zosia oficjalnie została jego żoną.  Teraz, gdy już jest po wszystkim, nowożeńcy chwalą się nagraniami i zdjęciami ze ślubu na swoich profilach w mediach społecznościowych(...) rodzina i przyjaciółki, ale także internautki. W komentarzach posypały się komplementy dotyczące sukni i tego, jak Zosia wyglądała w tym wyjątkowym dniu. *** Zobacz więcej  materiałów wideo: 

 • Księżna, ksiądz i podróże w czasie

  Tylko 6 filmów debiutuje w piątek na ekranach kin. Wśród nich znalazły się: biografia księżnej Diany z rolą Naomi Watts, "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej z nagrodzoną w Gdyni kreacją Andrzeja Chyry oraz brytyjska komedia sci-fi "Czas na miłość" w reżyserii Richarda Curtisa ("Cztery wesela i pogrzeb", "Notting Hill").

Wideo na temat: zborowski i jego rodzina
 • Paweł Wawrzecki przerywa milczenie: Nie oddałem córki

  rzeczywistość" i na sto dni w roku wyjeżdża do Ameryki, gdzie mieszka jego obecna żona. W tym czasie niepełnosprawną córką opiekuje się rodzina Zborowskich. "W tej chwili jest mi dużo lżej, bo Ania(...) rehabilitację. (...) Najważniejsze jest jednak nie wstydzić się problemu swojego dziecka" - dodał. (Dzień dobry TVN/x-news)