• Informacje na temat:

  zdjęcia agaty mróz

Artykuły na temat: zdjęcia agaty mróz
 • Została laureatką akcji "Życzenie Agaty"

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", została laureatką organizowanej od czterech lat przez miesięcznik "Pani" akcji "Życzenie Agaty". Aktorka dołączyła niedawno do grona dawców szpiku. Wcieliła się też w Agatę Mróz w filmie "Nad życie". Członkowie Kapituły "Życzenia Agaty" nie mieli wątpliwości, że w tym roku to właśnie Olga najbardziej zasłużyła na wyróżnienie!

 • "Nie wiem, co ze mną stanie się za miesiąc czy za rok"

  Chora na mielodysplazję szpiku siatkarka - Agata Mróz-Olszewska w szczerym wywiadzie dla jednego z dwutygodników...

 • Agata Buzek i Jacek Braciak zaskoczyli wszystkich! Ich związek kwitnie!

  ...w najlepszych momentach w życiu. Jacek był sam, a ona, choć w związku, to też czuła się samotna. Ta praca bardzo ich zbliżyła" - opowiada osoba z otoczenia aktora.  Wkrótce po zdjęciach do filmu spotkali się(...) pierwszego wejrzenia. 30 września 2006 roku w Lublińcu pod Gliwicami złożyli przysięgę małżeńską. Uroczystość była skromna. Para podjechała pod kościół pierwszym samochodem taty Agaty - Dacią z 1974 roku...

 • Bołądź odda szpik kobiecie z Londynu

  Kiedy dwa lata temu dostała propozycję zagrania Agaty Mróz w filmie "Nad życie", wiedziała, że to będzie dla niej ważny i niezwykły czas. Nie sądziła jednak, że ten film tak bardzo ją zmieni. "To świetna aktorka. Rolę Agaty zagrała z nieprawdopodobną empatią. Spędziła wiele godzin na rozmowach z jej mężem" - chwali Bołądź producentka filmu. Aktorka przyznała, że tak bardzo weszła w skórę...

 • Olga Bołądź: Pomylono mnie z mężczyzną

  Kiedy w sklepie ktoś powiedział do mnie: "Proszę pana", poczułam, że jestem blisko stworzenia takiej postaci, jaką chciałam - mówi Olga Bołądź. W filmie Patryka Vegi aktorka zagrała agentkę służb specjalnych.

 • Reżyserka "Nad życie" ze Złotym Wawrzynem

  Anna Plutecka-Mesjasz - reżyserka filmu "Nad życie", inspirowanego biografią znanej siatkarki Agaty Mróz, została nagrodzona przez Polski Komitet Olimpijski Złotym Wawrzynem 2012.