• Informacje na temat:

  zdjęcia agnieszki z m jak miłość

Artykuły na temat: zdjęcia agnieszki z m jak miłość
 • Ruszyły zdjęcia do filmu "Kogel Mogel 4"

  W połowie lipca rozpoczęły się zdjęcia do komedii "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Poprzednia część kultowej sagi - "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" była najchętniej oglądanym filmem 2019 roku (2,4 mln widzów w kinach). W kontynuacji nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, ale także pojawią się nowe, barwne postacie.

 • Agnieszka Holland kręci w Krakowie film "Gareth Jones"

  W Krakowie trwają zdjęcia do najnowszej produkcji Agnieszki Holland "Gareth Jones". Bohaterem filmu jest tytułowy, walijski dziennikarz, który jako pierwszy poinformował o Wielkim Głodzie na Ukrainie w latach 1932-1933. - To, co mnie w tym zainteresowało, to aktualność tematu, jak bardzo można manipulować prawdą, jak bardzo dużo zależy od mediów i jak te media zależą z kolei od polityków...

 • "M jak miłość": Andrzej Młynarczyk jednak znika z obsady?!

  Od paru dni fani "M jak miłość" prowadzą ożywione dyskusje w sprawie informacji na temat jednego z bohaterów serialu.

 • "Obywatel Jones": Agnieszka Holland walczy o Złotego Niedźwiedzia

  Prezentujemy pierwszy fragment najnowszego filmu Agnieszki Holland! "Obywatel Jones" będzie miał swoją światową premierą na rozpoczętym w czwartek, 7 lutego, Berlinale 2019.

 • Agnieszka Holland na planie

  Jak poinformował dziennik Rzeczpospolita , w środę, 10 października, w Jeleniej Górze rozlegnie się pierwszy klaps na planie nowego filmu Agnieszki Holland "Julia wraca do domu". To pierwszy od 20 lat film fabularny realizowany przez reżyserkę w Polsce.

 • Agnieszka Maciąg: Smak miłości

  ..."Smak miłości" - to trzecia książka Agnieszki Maciąg poświęcona gotowaniu. Dla autorki ma znaczenie wyjątkowe, bo jak mówi, zaczęła ją tworzyć, gdy przyszyła na świat jej córka Helenka. Modelka opowiada nam o życiu rodzinnym przy kuchennym stole.

 • Nowy projekt Juliusza Machulskiego. Trwają zdjęcia do serialu "Mały Zgon"

  ...dancingu"), Jacka Komana ("Moulin Rouge!,", "Kochaj i tańcz", "Top of the Lake"), Karolinę Gorczycę ("Skrzydlate świnie", "Miłość na wybiegu"), Mirosława Haniszewskiego (drugi sezon serialu "Belfer", "Jestem mordercą", "53 wojny"), Grzegorza Przybyła, Karolinę Porcari, Julię Wyszyńską, Grzegorza Mielczarka i innych. Wysoką jakość nowej produkcji CANAL+ gwarantują twórcy: poza Juliuszem Machulskim...

 • Zakończono zdjęcia do komedii "Miłość jest wszystkim"

  Mateusz Damięcki szuka miłości, Patricia Kazadi śpiewa, Aleksandra Adamska wygląda jak Kate Hudson, a Leszek Lichota jak... Lech Wałęsa! Do tego Eryk Lubos, Agnieszka Grochowska i Maciej Musiał, który będzie musiał… zdecydować, komu oddać swoje serce. Zakończono zdjęcia do świątecznej komedii „Miłość jest wszystkim”.

 • Agnieszka Warchulska w "Ciszy"

  ...ekstremalnego metalu. Utwór "Silence" to drugi numer promujący debiutancki album "Black River". Na planie "Silence" ponownie - po pierwszym singlu "Punky Blonde" - skrzyżowały się drogi Agnieszki Warchulskiej (znanej z takich seriali i filmów jak m.in. "M jak miłość", "Dlaczego nie!", "Teraz ja", "Miasteczko" czy "Dług") i Black River. Reżyserią i zdjęciami zajął się Roman Przylipiak przy...

 • Agnieszka Osiecka: Kino to śmiertelna nuda

  ...taniec. Liczyłam, że jak już zaczną tańczyć, to miłość sama będzie buchać" - wspominała Osiecka. Kino? Śmiertelna nuda Według operatora Mieczysława Jahody, Osiecka była człowiekiem słowa, nie - obrazu(...), jak Agnieszka, nie potrafi się poddać rygorom, jakich wymaga realizacja filmu. W absolutnej sprzeczności stały ze sobą reżyseria i charakter Agnieszki. Nie mogła się skrępować tym, że przez trzy...

Zdjęcia na temat: zdjęcia agnieszki z m jak miłość
Dyskusje na temat: zdjęcia agnieszki z m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Agnieszka Perepeczko wciąż bardzo tęskni za zmarłym 13 lat temu mężem...

  do kriss Skoro ciebie tak bulwersuje Pani Perepeczko, to w jakim celu otwierasz artykuł, który jest o niej i zawiera jej zdjęcia? Znowu pewnie się na mnie "wyżyjesz", ale ja nie czytam plotek(...) i zachowanie Agnieszki Perepeczko nie przeszkadza, tobie przeszkadza - ok, ale nie powinieneś mnie z tego powodu obrażać.

 • Re: "M jak miłość": Zdrada i rozstanie

  Bardzo pięknie wypadły we wtorkowym odcinku zdjęcia ze Szczecina: wjazd Trasą Zamkową, nowe bulwary nad Odrą no i niezwykle piękne Wały Chrobrego nocą. Jazda Tomka była dobrze ujęta, lecz powrót Agnieszki do Warszawy w sukni ślubnej sztuczny i nienaturalny.