• Informacje na temat:

  zdjęcia alicji

Artykuły na temat: zdjęcia alicji
 • Alicja Bachleda-Curuś: Prezent dla najbliższych

  Amerykanina. Kto wie, może ten pełen magii i ciepła czas sprawi, że padną ważne deklaracje. Dla rodziców Alicji (36 l.) byłby to najpiękniejszy prezent... Dla ukochanego artystki będzie to kolejna(...), wysyłała zdjęcia. Jego zachwyt górami sprawił, że zdecydowała się osobiście mu je pokazać - opowiada jej przyjaciółka. I słowa dotrzymała. Ukochany artystki niebawem przyjedzie do Polski, pozna też jej...

 • Wojciech Wysocki: Gdybym zdjął spodnie...

  - Najczęściej jest tak, że mediów nie interesuje moje rozprawianie o moralności. Natomiast co innego stałoby się, gdybym zdjął spodnie i paradował w gaciach po mieście. Skandal gotowy i wtedy wszyscy by chętnie o mnie mówili i pisali. A tak? Kogo ma interesować to, co ja myślę? - Wojciech Wysocki dał się mimo to namówić na rozmowę o małżeńskiej wierności.

 • Alicja Bachleda-Curuś drży o synka! Nie wie, co dalej robić!

  ...dnia. Alicji Bachledzie-Curuś (36 l., sprawdź! ) również.  Aktorka udzieliła ostatnio szczerego wywiadu, w którym m.in. opowiedziała o rodzicielstwie i swoich dylematach. Przyznała, że stara się(...) w familii Alicji.  "Mogę się o nim wypowiadać wyłącznie pozytywnie. Jest obecny w życiu Henia - jak nie fizycznie, to wirtualnie" - zachwala byłego partnera aktorka.  Colin Farrell prócz Henry’ego...

 • "Film o szczęściu" powstaje w Krakowie

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do krótkometrażowej produkcji Michała Turlewicza zatytułowanej "Film o szczęściu". Można już zobaczyć teaser produkcji.

 • Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat razem w Zakopanem. Mamy zdjęcia!

  ...pobytu w Polsce zatrzymał się w mieszkaniu Alicji. Czyżby zatem jednak byli parą? Wiele na to wskazuje.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Alicja Bachleda-Curuś zaskoczyła wyznaniem. Chodzi o najnowsze zdjęcie i... kożuch

  Chochołowskiej. "Polskie góry mają w sobie magię!" - napisała obok zdjęcia dokumentującego wyprawę.  Uwagę internautów zwrócił kożuch z ludowymi motywami. Od razu zapytano Alicję, gdzie takowy można kupić...

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

 • Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) rzadko pokazuje zdjęcia ze swoim synem, ale tym razem zrobiła wyjątek!

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

Zdjęcia na temat: zdjęcia alicji
Wideo na temat: zdjęcia alicji
 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2721.

  Honorata znajduje w rzeczach Romana listy i zdjęcia Alicji. Oskarża męża o kłamstwo! Tymczasem Alicja oświadcza Antoniemu, że nie mogą się dalej spotykać.

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1814.

  Zuzia opowiada Alicji i Łukaszowi, co działo się w Algierii. Dziennikarze biorą na siebie złożenie zawiadomienia na policji i w prokuraturze. Paweł spędza z Marzeną mnóstwo czasu na zdjęciach próbnych i jest nią coraz bardziej zafascynowany. Agata to dostrzega i robi się zazdrosna. Tymczasem rozpoczęcie zdjęć do filmu o Marcie Walawskiej blokuje Piotr. Sławek sprowadza sobie do domu Górków

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

Dyskusje na temat: zdjęcia alicji
 • Re: Tancerze

  Jowita pokazuje Alicji kompromitujące zdjęcia Krzysztofa z wyprawy przyjaciół do klubu nocnego. Marta przygotowuje się do ogłoszonego przez Operę Wrocławską konkursu na rolę Giselle. W trakcie castingu dowiaduje się, że była to ostatnia rola Alicji, która złamała jej karierę