• Informacje na temat:

  zdjęcia ania mucha

Artykuły na temat: zdjęcia ania mucha
 • Anna Mucha urodziła syna!

  Anna Mucha (33 l.) i jej ukochany Marcel Sora powitali na świecie swoje drugie dziecko! Aktorka o tej radosnej nowinie poinformowała na swoim blogu.

 • Anna Mucha: Seksowne zdjęcie z okazji urodzin

  Z okazji 39. urodzin na swoim Instagramie Anna Mucha opublikowała gorące zdjęcie! Fani aktorki nie mogli powstrzymać zachwytu. Nie zapomnieli też o złożeniu życzeń urodzinowych!

 • Anna Mucha: Czas na boks!

  Wkrótce poznamy kolejne wcielenie Anny Muchy. Trwają zdjęcia do nowego serialu z jej udziałem - "Prosto w serce" .

 • Mucha wraca na duży ekran

  Anna Mucha po dziesięciu latach nieobecności na dużym ekranie pojawi się niebawem w dwóch dużych produkcjach - "Och, Karol" oraz "Tylko mnie nie strasz".

 • Socha z Muchą walczą o Bobka

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN "Prosto w serce", jest to Polska wersja argentyńskiej telenoweli "Sos mi vida" (Jesteś moim życiem). To już kolejna po "Brzyduli" i "Majce" tak lubiana przez producentów TVN współczesna historia Kopciuszka.

 • Dzieci Cichopek i Muchy na planie "M jak miłość"

  Maluchy mają tam zapewnioną opiekę i specjalny pokój do zabawy, dzięki czemu mamy mogą się skupić na pracy. Katarzyna Cichopek i Anna Mucha mają dzieci w podobnym wieku. W grudniu ubiegłego roku Cichopek urodziła córkę, Helenkę, a miesiąc później na świat przyszedł syn Muchy, Teodor. - Przyjeżdżamy na plan z dziećmi. Ania i ja mamy wspólny pokój, w którym nasze dzieci się bawią. Między nimi jest...

 • "Mucha" powraca

  Wytwórnia Fox Searchlight zamierza zrealizować nową wersję klasycznego horroru "Mucha" z 1958 roku. Bohaterem opowieści będzie ponownie naukowiec, który wynalazł urządzenie do teleportacji i wypróbował je na sobie - z przerażającymi rezultatami. Scenarzystą i reżyserem projektu zostanie kinowy debiutant Todd Lincoln, ceniony twórca reklam, teledysków i krótkometrażówek.

 • Wojewódzki kpi z Muchy. Koniec plotek o romansie?

  Niedawno w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia, jakoby Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mieli do siebie wrócić po latach. Aktorka i dziennikarz jedynie podsycali te plotki. W ostatnim odcinku swojego programu Wojewódzki zaczął jednak kpić z Muchy. Te słowa rozzłoszczą aktorkę?

 • Anna Mucha w ciąży!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z serialu "M jak miłość", jest w ciąży! Zdaniem dziennikarzy jednego z dwutygodników, aktorka urodzi swe drugie dziecko na początku przyszłego roku...

 • Anna Mucha: Tango desperado

  Anna Mucha króluje na każdej imprezie, czarując fanów, reżyserów i producentów. Zdaje sobie sprawę, że musi być o niej głośno, jeśli chce rozkręcić swoją karierę aktorską.

Zdjęcia na temat: zdjęcia ania mucha
Dyskusje na temat: zdjęcia ania mucha
 • Re: Zobaczcie, jak Ania Mucha dorastała...

  Mucha jest na prawdę śluiczna, ale: ta nienaturalna opalenizna fluid tandetne ubrania... :/ Niewiem może poinna mie wizarzystę jakiegoś?! - generalnie im starsze zdjęcia i im Ona jest naturalniejsza tym ładniejsza, a jeżei chodzi o charakter - to co mnie to obchodzi :)- i tak jej nie poznam...

 • Re: W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ze ...

  W pierwszej chwili myślałem że to Michael Jackson, a to tylko Ania Mucha. Uff.