• Informacje na temat:

  zdjęcia aniołki

Artykuły na temat: zdjęcia aniołki
 • Gwiazdy w nowych "Aniołkach Charliego"

  ..."Aniołki Charliego" już wkrótce powrócą na ekrany kin. W rolach słynnych agentek prawdopodobnie zobaczymy najjaśniej świecące obecnie gwiazdy Hollywood - m.in. Kristen Stewart oraz Lupitę Nyong'o.

 • Sequel "Aniołków Charliego"

  ...scenarzystów. Zdjęcia powinny się rozpocząć wiosną 2002 roku - powiedział Leonard Goldberg, jeden z producentów pierwowzoru. - Kiedy scenariusz będzie już gotowy, rozpoczniemy negocjacje z aktorkami. Mam(...) twórca pierwowzoru McG. Na ekrany kin "Aniołki Charliego 2" wejdą najwcześniej na początku 2003 roku.

 • Powrót "Aniołków Charliego"

  Trwa realizacja nowej, kinowej wersji "Aniołków Charliego", najpopularniejszego w latach 70. serial u telewizyjnego w USA, który z równym powodzeniem był emitowany przed laty w Polsce. Główne bohaterki filmu to trzy młode, piękne policjantki - w ich role wcieliły się obecnie: Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu, które zastąpiły poprzednie aniołki: Jaclyn Smith, Kate Jackson i Farrah Fawcett.

 • "Aniołki Charliego 2: Halo"

  Jak już informowaliśmy, trwają prace nad sequelem przeboju "Aniołki Charliego" . Ostatnio z planu produkcji nadeszło kilka nowych informacji. Podobno premiera filmu zaplanowana jest na lato 2003 roku, a obraz ma nosić podtytuł "Halo".

 • Demi Moore w "Aniołkach Charliego 2"!

  Demi Moore, jedna z największych gwiazd kina pierwszej połowy lat 90. ( "Uwierz w ducha" , "Żona rzeźnika" , "Niemoralna propozycja" ), wraca na ekran! Aktorka jest bliska podpisania umowy z producentami filmu "Aniołki Charliego 2: Halo". W sequelu przebojowej opowieści "Aniołki Charliego" Demi Moore ma zagrać "czarny charakter".

 • Jamie Foxx w "Aniołkach Charliego 2"

  Jamie Foxx ( "Przynęta" , "Męska gra" , "Ali") ujawnił, iż być może zagra w sequelu przeboju "Aniołki Charliego" . Aktor ma się podobno wcielić w... syna Bosley'a, którego w pierwowzorze kreował Bill Murray.

 • John Cleese w "Aniołkach Charliego"?

  Jedna z witryn internetowych zamieściła informację, iż John Cleese (filmy Monty Pythona , "Rybka zwana Wandą" , "Wyścig szczurów" ) podpisał kontrakt na występ w sequelu przebojowej opowieści "Aniołki Charliego" . John Cleese w filmie "Aniołki Charliego 2: Halo" ma zagrać ojca Alex, seksownej bohaterki, w którą wciela się Lucy Liu. Aktor ma pojawić się na planie na około tydzień i zrealizować...

 • "Wonder Women" i "Aniołki Charliego" atakują

  Producent Leonard Goldberg ( "Sypiając z wrogiem" , "Podwójne zagrożenie" ) ujawnił ostatnio kilka informacji na temat dwóch niecierpliwie oczekiwanych projektów. Jeden z nich to sequel przeboju "Aniołki Charliego" , natomiast drugi - kinowa wersja kultowego serial u lat 70., "Wonder Woman".

 • Sequel "Aniołków Charliego" ma reżysera

  ...omawiane są szczegółowe warunki jej udziału w produkcji. Za "Aniołki Charliego" Cameron Diaz otrzymała 10,5 miliona dolarów, jednak nie przysługiwało jej żadne dodatkowe wynagrodzenie z tytułu wpływów. Już wkrótce producenci będą negocjować z pozostałymi aktorkami - Lucy Liu i Drew Barrymore. Jeśli strony dojdą do porozumienia, zdjęcia rozpoczną się w połowie 2002 roku. Film "Aniołki Charliego...

 • Diabelskie Aniołki

  Cameron Diaz, Drew Barrymoore i Lucy Liu, które występują w remake'u słynnego amerykańskiego serial u telewizyjnego z lat 70. "Aniołki Charliego", kłócą się nieustannie podczas kręcenia zdjęć. Okazuje się, że hollywoodzkie gwiazdki są zazdrosne dosłownie o wszystko - o swoje kostiumy, kwestie dialogowe, zarobki.