• Informacje na temat:

  zdjęcia bez retuszu

Artykuły na temat: zdjęcia bez retuszu
 • Joanna Moro opublikowała zdjęcie bez ubrania

  Ci, którzy obserwują Joannę Moro w mediach społecznościowych, doskonale znają jej zamiłowanie do natury. I nie chodzi tylko o przyrodę czy ekologię, ale również własne ciało. Aktorka chętnie pozuje do zdjęć bez makijażu i publikuje swoje fotografie bez retuszu, czym zdecydowanie wyróżnia się na tle innych polskich gwiazd.

 • Jak Bebe Rexha wygląda bez makijażu? Wokalistka pokazała zdjęcie

  Sporą popularność w sieci zdobyło zdjęcie Bebe Rexhy w sportowym stroju bez makijażu. Wokalistka postanowiła ubiec plotkarskie serwisy i sama opublikowała fotografię, którą zrobili jej paparazzi.

 • Alain Delon bez papierosa

  Ze zdjęcia francuskiego aktora Alaina Delona reklamującego znaną markę perfum zniknął jego papieros - zauważają w środę francuskie media. Jak się okazuje, producent wyretuszował oryginalne zdjęcie gwiazdora w obawie przed karą za promocję wyrobów tytoniowych.

 • Britney Spears przesadziła z Photoshopem?

  .... Za przykład podawali oni filmik ze Spears w roli głównej, gdzie w tym samym bikini wygląda równie dobrze bez retuszu. Sama wokalistka na razie nie skomentowała złośliwych uwag dot. zdjęcia...

 • Demi Lovato: Nie jestem już taka niepewna

  Demi Lovato przyznała, że nigdy nie czuła się tak pewna siebie jak teraz. Wokalistka ponownie zdecydowała się na sesję zdjęciową bez retuszu.

 • Demakijaż Alicii Keys - internauci wolą o nim słyszeć, niż widzieć

  Gdy Alicia Keys mówiła o ruchu "nomakeup", nazywana była inspiracją. Jednak, gdy bez makijażu pojawiła się na jednej z największych imprez muzycznych, gali MTV Music Video Awards, okazało się, że idea, a w zasadzie jej pomysłodawczyni, wymagała retuszu...

 • Demi Lovato: Pozowanie nago było ciężkie

  Zdjęcie Demi Lovato pojawiło się niedawno na okładce magazynu "Vanity Fair". Amerykańska wokalistka pozowała bez makijażu i całkowicie nago. Jak przyznała, było to dla niej bardzo ciężkie zadanie.

 • Demi Lovato pozuje w bikini. "Jestem zmęczona wstydzeniem się mojego ciała"

  ...w bikini bez edycji. I zgadnijcie co, widać CELLULIT" - napisała Demi dodając: "Jestem zmęczona wstydzeniem się swojego ciała, retuszowaniem go (tak, inne zdjęcia były edytowane - nienawidzę tego, że to(...) życia. Aktualnie Lovato podzieliła się na Instagramie fotografią i szczerym wpisem, który daje do myślenia. Artystka wypowiedziała się na temat kreacji ciała w mediach, retuszu zdjęć i kreowania fałszu...

 • Bebe Rexha zmywa makijaż. "Moja ulubiona cześć dnia"

  Sporą popularnością w sieci cieszy się filmik Bebe Rexhy, która zmywa makijaż. To kolejny krok gwiazdy, która jakiś czas temu, chcąc ubiec plotkarskie serwisy, sama opublikowała fotografię paparazzo, na której jest w sportowym stroju i bez makijażu.

 • Nic do ukrycia, czyli kto się rozebrał w 2015 roku

  Demi Lovato Na odważną sesję zdecydowała się w tym roku Demi Lovato , która na zdjęciach zrobionych przez Patricka Ecclesina dla magazynu  "Vanity Fair" prezentuje się nago, bez makijażu oraz bez jakiegokolwiek retuszu. "W przeszłości cierpiałam na zaburzenia odżywiania i nienawidziłam wtedy każdej części mojego ciała. Starałam się doprowadzić mój wygląd do stanu, jaki bym...

Zdjęcia na temat: zdjęcia bez retuszu
Dyskusje na temat: zdjęcia bez retuszu