• Informacje na temat:

  zdjęcia bliźniaków

Artykuły na temat: zdjęcia bliźniaków
 • Adoptowane bliźniaki. Zdjęcia!

  Latynoski gwiazdor Ricky Martin ujawnił zdjęcia adoptowanych w zeszłym roku bliźniaków.

 • Poród bliźniaków w "Na dobre..."

  Podczas badania USG Marta Kozioł (Katarzyna Bujakiewicz) dowiaduje się, że jej ciąża jest zagrożona. Jedno z dzieci ma okręconą wokół szyi pępowinę. Potrzebna jest natychmiastowa operacja. Na świat szczęśliwie przychodzą bliźnięta!

 • Adam Sandler jako Jack i... Jill

  Już niebawem Adama Sandlera będzie można oglądać w najnowszej komedii Dennisa Dugana "Jack i Jill". Aktor wcielił się w filmie w podwójną rolę tytułowych bliźniaków.

 • Lubię łagodnego księdza i apodyktycznego wójta

  Cezary Żak to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Sympatię widzów zdobył dzięki roli w serial u "Miodowe lata", w którym wystąpił jako tramwajarz Karol Krawczyk. Obecnie możemy go oglądać w serialu "Ranczo", w którym gra aż dwie role - braci bliźniaków - wójta i księdza. W rozmowie z Alicją Kluczną, Cezary Żak opowiada o blaskach i cieniach zawodu aktora...

 • Enrique Iglesias pokazał, jak się bawi z dziećmi. Wideo stało się hitem sieci

  Enrique Iglesias w 2017 roku został szczęśliwym ojcem bliźniaków - Lucy i Nicholasa. Pociechy były efektem jego ponad pięcioletniego związku z tenisistką i modelką Anną Kurnikową . Para poznała się w grudniu 2001 roku na planie teledysku do utworu "Esape" i zaczęła się spotykać. Iglesias co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania ze swoimi dwulatkami. Fani...

 • ​James Franco o reżyserowaniu scen seksu w serialu "The Deuce"

  James Franco zagrał bliźniaków w nowym serialu HBO "The Deuce", został także reżyserem kilku odcinków produkcji. Jak przyznał, reżyserowanie scen seksu, w których swe wdzięki odsłania Maggie Gyllenhaal, odbyło się bez problemów, gdyż aktorka była "nieustraszona".

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Jean-Jacques Annaud o tygrysach

  Jak już informowaliśmy , Jean-Jacques Annaud ("Siedem lat w Tybecie", "Wróg u bram" ), twórca niezwykłego obrazu "Niedźwiadek", pracuje nad kolejnym filmem, którego bohaterami mają być zwierzęta. Tym razem reżyser opowie historię dwóch bengalskich tygrysów-bliźniaków.

 • Rewolucyjne zmiany w "Ranczu"

  W czwartej serii "Rancza", do której zdjęcia rozpoczęły się w czerwcu, szykują się rewolucyjne zmiany - zapowiadają twórcy serial u.

 • Francuzi ignorują Brangelinę

  Festiwal w Cannes to parada gwiazd. Monako świeci blaskiem monarchii. A w Nicei cisza i spokój. Pomimo, że w pobliskim szpitalu leży Angelina Jolie, która oczekuje tam na narodziny bliźniaków. Francuzi z właściwym sobie dystansem obserwują rozgorączkowanych paparazzich i angielskich turystów gromadzących się wokół budynku.

Zdjęcia na temat: zdjęcia bliźniaków
Dyskusje na temat: zdjęcia bliźniaków