• Informacje na temat:

  zdjęcia chylinskiej

Artykuły na temat: zdjęcia chylinskiej
 • Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z matką. Fani zaskoczeni

  Agnieszka Chylińska ( sprawdź! ) rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Również niezbyt często pokazuje zdjęcia ze swoimi bliskimi. Jednak w wywiadzie, w którym rozmawiała z  Edwardem Miszczakiem ,  Kubą Wojewódzkim  i  Marcinem Prokopem , opowiedziała o swoich relacjach z rodzicami.  Wspomniała, że rodzice nie byli zadowoleni z tego, jak planuje swoją przyszłość. "Dostałam od rodziców...

 • Chylińska: Teraz "Zmysłowa"

  Po "Winnej" i "Niczyjej" nadchodzi czas na "Zmysłową". We wrześniu do rozgłośni radio wych trafi kolejny singel z debiutanckiej płyty zespołu Agnieszki Chylińskiej, byłej wokalistki grupy O.N.A.

 • Agnieszka Chylińska wypromuje Chełm

  Zdjęcia do wideoklipu Chylińskiej rozpoczęły się piątek (24 września) i trwały cały weekend. Zobaczymy w nim główne place i kościoły miasta, a także m.in. Bramę Uściługską, jedną z nielicznych zachowanych do naszych czasów zabudowanych bram miasta. Za kamerą stanął Jacek Kościuszko, już wcześniej pracujący z Chylińską, a także m.in. Kasią Cerekwicką, Piotrem Rubikiem, Kazikiem, Tatianą Okupnik...

 • Agnieszka Chylińska: Nowa płyta w 2016 r.

  Ostatnio Agnieszka Chylińska nie miała czasu na pracę nad nową płytą, ale wreszcie wiadomo, że oczekiwany album pojawi się wiosną 2016 roku.

 • Chylińska: Mąż swojej żony

  W tym samym niemal czasie Michał Wiśniewski ze znanym sobie wdziękiem zaprasza fotoreporterów, by zrobili zdjęcia jego świeżo narodzonej córce i obolałej po trudach porodu żonie. Czy inni artyści(...), po prostu zapobiegły wizytom wścibskich, zabezpieczając szpital. Nikomu nie udało się złowić zdjęcia ich dzieci z sali porodowej. Edyta jest obrażona na to, że jej popularność nie wiąże się tylko...

 • O.N.A.: Chylińska szuka współpracowników

  Jak podaje internetowa strona Agnieszki Chylińskiej, słynna wokalistka oraz dwaj muzycy z rozwiązanej niedawno grupy rockowej O.N.A., poszukują instrumentalistów chętnych do współpracy nad nowym projektem muzycznym.

 • Warszawa Stolica Sylwestra: Jak wypadł sylwester TVN? (zdjęcia, relacja)

  Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Sarsa, Agnieszka Chylińska i wielu innych artystów bawiło warszawską publiczność na imprezie sylwestrowej na Placu Bankowym. Zobacz zdjęcia z koncertu Warszawa Stolica Sylwestra.

 • FUNtastyczny sylwester, czyli tak się bawił Kraków (zdjęcia)

  2016 rok z mieszkańcami Krakowa przywitali m.in. Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska i Maciej Maleńczuk, którzy wystąpili podczas imprezy sylwestrowej na Rynku Głównym. W wydarzeniu w kulminacyjnym momencie wzięło udział około 20 tysięcy widzów.

 • Agnieszka Szulim: Kuba Wojewódzki widział moje nagie zdjęcia

  W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" Agnieszka Szulim powiedziała, że znany showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one zupełnie niewinne.

 • Łąki Łan: Bartek Królik miał udar mózgu

  Bartek Królik, 38-letni muzyk i producent znany z m.in. grup Agnieszki Chylińskiej, Sistars i Łąki Łan, ujawnił, że przeszedł udar mózgu.

Zdjęcia na temat: zdjęcia chylinskiej
Wideo na temat: zdjęcia chylinskiej
 • Chylińska bardzo przeżywa jurorowanie w "Mam talent"! "Odchorowuję to kilka dni"

  Agnieszka Chylińska od kilku lat świetnie zarabia dzięki TVN, które angażuje ją do roli jurorek w swoich programach. Właśnie trwają zdjęcia do kolejnej edycji "Mam talent". Agnieszka podsumowała właśnie castingi do programu. Swoje wybory ponoć często odchorowuje nawet kilka dni! (Agencja TVN/x-news)

 • Agnieszka Woźniak-Starak ciężko pracuje na ściance! Jak wypadły inne gwiazdy?!

  Na jesiennej ramówce TVN-u nie zabrakło oczywiście największych gwiazd tej stacji. To okazja do zaprezentowania swojego programu, a także... samego siebie. Celebryci chętnie pozują do zdjęć na tzw. "ściance". Tym razem prym w tej pracy wiodły Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.), Martyna Wojciechowska (43 l.) i Agnieszka Chylińska (42 l.). Która z pań wypadła najlepiej? (INTERIA)