• Informacje na temat:

  zdjęcia gwiazd nie takie idealne

Artykuły na temat: zdjęcia gwiazd nie takie idealne
 • Marcin Bosak: Takiego dotychczas go nie znaliśmy

  ...o Marcinie Bosaku z zupełnie innych powodów. Kiedy w marcu zaczęła się 11. edycja "Tańca z gwiazdami", był obok Julii Wieniawy najgorętszym nazwiskiem tanecznego show. Gdy zaczynali bój o kryształową(...) z powodu pandemii COVID-19. Gwiazdy już nie tańczą. Show przeniesiono na jesień z nadzieją, że spotkają się w tym samym gronie. Apel aktora o odpowiedzialne zachowanie i troskę pozostaje aktualny.

 • Coke Live: Polska - Szkocja 1:1 (relacja, zdjęcia, wideo)

  Trzy najgorętsze nazwiska młodego pokolenia polskiej sceny i dwa topowe, kumplujące się ze sobą zespoły ze Szkocji. Takie atrakcje zaoferował pierwszy dzień Coke Live Music Festival 2013.

 • Aleksandra Żebrowska pokazała nieidealne ciało!

  Ola Domańska. Zachęca gwiazdy do publikowania swoich naturalnych zdjęć, na których często widać cellulit czy rozstępy. Akcja ma zwrócić uwagę na problem związany z obecnie panującym na świecie kanonem piękna, które jest mocno wyidealizowane.  Internauci ucieszyli się, że kolejna publiczna osoba zdecydowała się na udostępnienie nieidealnej fotografii, pokazującej prawdziwe piękno i naturalność. "Jak...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • Ewa Minge pokazała zaskakujące zdjęcie! Co jej się stało?!

  Ewa Minge (52 l.) bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Zaskakuje wciąż na nowo swoich fanów. Tym razem nie było inaczej, kiedy opublikowała zdjęcie swoich... dłoni.

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • Kinga Rusin u kolejnej gwiazdy! Fani nie przestają z niej żartować!

  Kinga Rusin (48 l.) maksymalnie wykorzystuje czas spędzony w Stanach Zjednoczonych. Wciąż nie cichnie burza, jaką wywołała, publikując zdjęcie z Adel i opisując prywatną imprezę gwiazd Hollywood, na którą ponoć udało jej się dostać. Teraz postanowiła spędzić nieco czasu z naszą polską gwiazdą - Joanna Krupą (40 l.).

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym

 • Gwiazdy, które otarły się o śmierć

  ...​Gwiazdy show-biznesu cieszą się uwielbieniem na całym świecie. Ich życie opływa w luksusy, które są poza zasięgiem zwykłych śmiertelników. Dlatego fani tak chętnie rozczytują się o ich życiu prywatnym.

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

Wideo na temat: zdjęcia gwiazd nie takie idealne
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Idealne matki

  Dwie piękne gwiazdy Hollywood (dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts i nominowana do Złotego Globu za rolę w filmie "Forrest Gump" Robin Wright) i dwaj aktorzy młodej generacji (znany z serii "Zmierzch" Xavier Samuel oraz James Frecheville, nominowany do nagrody Amerykańskiego Instytutu Filmowego za główną rolę w głośnym "Królestwie zwierząr") w odważnym i łamiącym tabu filmie reżyserki "Coco Chanel". "Dwie matki" to ekranizacja inspirowanego prawdziwą historią opowiadania laureatki...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...