• Informacje na temat:

  zdjęcia gwiazd z playboya

Artykuły na temat: zdjęcia gwiazd z playboya
 • Catherine Deneuve: Znalazła męża, pozując do "Playboya"

  ..."Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Lecz pozowanie dla 'Playboya' to chyba jedyna rzecz, jakiej w życiu żałuję. Już przy drugim spotkaniu z chłopakiem, który potem został moim mężem, byłam zupełnie naga" - wspominała po latach Catherine Deneuve.

 • Maren Morris na okładce "Playboya". Zobacz zdjęcia 29-letniej wokalistki

  Gwiazda country Maren Morris trafiła na okładkę "Playboya". Wokalistka w wywiadzie z magazynem opowiedziała o akceptacji swojego ciała, życiu miłosnym i coraz większej popularności.

 • Edyta Folwarska rozebrała się dla "Playboya"

  ..."Po trzech latach namawiania zgodziłam się" - tak dziennikarka stacji Polo TV napisała na Instagramie, publikując zdjęcia z rozbieranej sesji dla "Playboya".

 • Fan skrytykował zdjęcie Halsey na okładce "Playboya". Jak zareagowała?

  Amerykańska wokalistka Halsey opublikowała na Instagramie zdjęcie okładek - "Playboya" i "Flaunt" - na których widnieją jej zdjęcia. Jeden z użytkowników skrytykował za to gwiazdę, sugerując, że feministka, za którą się uważa, nie powinna pozować nago. Co na to Halsey?

 • Dolly Parton: Przełomowa okładka "Playboya" ma 40 lat

  ...40 lat temu Dolly Parton jako pierwsza gwiazda muzyki country pojawiła się na okładce "Playboya". Jednak niektórzy po jej zaprezentowaniu mogli być zawiedzeni.

 • Nie żyje Hugh Hefner, twórca "Playboya"

  W wieku 91 lat zmarł w środę, 27 września, założyciel "Playboya" Hugh Hefner, który w latach 60. XX wieku pomógł zapoczątkować rewolucję seksualną swoim przełomowym magazynem dla mężczyzn i zbudował wokół niego imperium biznesowe.

 • Halsey jedną z ostatnich gwiazd na okładce "Playboya"

  Amerykańska wokalistka Halsey będzie jedną z ostatnich dziewczyn, która pojawią się na okładce "Playboya", zanim ten ostatecznie wycofa się z pokazywania rozebranych dziewczyn w magazynie.

 • Polskie gwiazdy w mediach społecznościowych

  Wpis, który wywołał burzę - Krystyna Janda Tradycyjnie najaktywniejszą polską gwiazdą na Facebooku była Krystyna Janda. Wielka aktorka filmowa i teatralna każdego dnia dzieliła się z ponad 300(...) stronie aktorki ostry przekaz uzyskał poparcie ponad 23 tysięcy osób, a ponad 8 tysięcy udostępniło go na swoim profilu. Lecz w komentarzach miłośnicy talentu gwiazdy byli już mniej zgodni - bardzo wielu...

 • Eurowizja: "Playboy" i plagiat?

  Reprezentująca Niemcy podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizja wokalistka Natalie Horler była gwiazdą rozkładówki "Playboya".

 • Edyta Folwarska urodziła. Gwiazda Polo TV pokazała zdjęcia na Instagramie

  Edyta Folwarska jest jedną z najbardziej znanych prezenterek stacji Polo TV. Współprowadzi też Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie, w którym biorą udział największe gwiazdy disco(...) jestem milionerem". Sprawdź tekst utworu "Ja nie jestem milionerem" w serwisie Tekściory.pl! Pozowała również w rozbieranej sesji dla "Playboya". W najnowszych wpisach na Instagramie Edyta...

Zdjęcia na temat: zdjęcia gwiazd z playboya