• Informacje na temat:

  zdjęcia joasi z m jak miłość

Artykuły na temat: zdjęcia joasi z m jak miłość
 • "M jak miłość": Senne marzenie Joasi

  Nowy zwiastun "M jak miłość" sprawił, że nadzieja na uratowanie Tomka (Andrzej Młynarczyk) odżyła na nowo... Co jeszcze wydarzy się w premierowych odcinkach?

 • Barbara Kurdej-Szatan dostała główną rolę w filmie!

  Barbara Kurdej-Szatan będzie miała bardzo pracowite lato. Właśnie rozpoczęła zdjęcia do komedii romantycznej "Dzień dobry! Kocham Cię", w której partnerują jej Maciej Zakościelny i Aleksy Komorowski.

 • "​M jak miłość": Niepokojące wieści z Francji. Joasia jest w kiepskim stanie...

  ...- Masz jakieś wieści od Joasi? - zapyta Marcin (Mikołaj Roznerski) Agnieszkę (Magdalena Walach), gdy przypadkowo spotka ją w klubie sportowym. Olszewska uzna, że hala pełna ludzi nie jest dobrym miejscem na rozmowę i zaprosi Chodakowskiego do siebie. - Po południu będę w domu, wpadnij - powie.

 • Nie zobaczymy jej nago

  Choć wydawcy znanego magazynu "Playboy" wielokrotnie jej to proponowali, Joanna Koroniewska nie chce zgodzić się na udział w rozbieranej sesji zdjęciowej.

 • "M jak miłość": Mamy zdjęcia z nowej czołówki

  Trwają prace na planie "M jak miłość". Aktorzy nagrywają właśnie nową czołówkę do serialu. Na Instagramie podzielili się swoimi zdjęciami.

 • "M jak miłość": Prywatne tajemnice i powakacyjne odcinki

  W ostatnich odcinkach "Kulis 'M jak miłość'" gwiazdy zdradziły, jakimi są matkami i jak bardzo ważne są dla nich ich pociechy. Padło wiele wzruszających słów. Aktorzy "Emki" zaskoczyli też widzów sporymi spoilerami przyszłych odcinków! Sprawdźcie sami!

 • M jak miłość

  ..., stając w obronie Joasi, rzuca się na reporterów z pięściami. Jakub obawia się, że Głowacki nadal pragnie zemsty. W końcu, by ochronić bliskich Tomka wysyła do bandyty SMS _ a, w którym wyznaje, że to właśnie on zabił jego brata. Serial obyczajowy, 45 min, Polska, 2017 Reżyseria: Kinga Lewińska Scenariusz: Alina Puchała, Marta Kuszewska Zdjęcia: Piotr Bernat Muzyka: Bartosz Chajdecki, Sebastian...

 • "M jak miłość“: Szok i niedowierzanie! Zosia wplącze się w romans z adoratorem Joasi!

  W rodzinie Mostowiaków zanosi się na wielki skandal. Romans zbuntowanej maturzystki Zosi (Julia Wróblewska) z żonatym i kłamliwym pianistą Erykiem (Rafał Szatan) poróżni ją z załamaną szokującym zachowaniem córki Joasią (Barbara Kurdej-Szatan).

 • "M jak miłość": Joasia napisze list do zmarłego męża...

  Po powrocie z Francji Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) najpierw odwiedzi grób męża, a potem zamknie się pustym mieszkaniu i zacznie wspominać piękne chwile, które przeżyła u boku Tomka (Andrzej Młynarczyk). Uświadomi sobie, że tak naprawdę nie miała możliwości pożegnać się z ukochanym przed jego odejściem... Postanowi napisać do niego list.

 • "M jak miłość": Joasia jednak zakocha się w pisarzu?!

  .... - Zobaczymy, jak potoczy się ta historia i na jak długo zwiążę się z serialem. Niczego nie można wykluczyć - powiedział tajemniczo Paweł Deląg, pytany o ewentualny romans Ostrowskiego i Joanny. Przypomnijmy, że początkowo nieufna Chodakowska miała sąsiada za... przestępcę! Jak się później okazało tajemniczy znajomi, dziwne notatki czy broń nie świadczyły o tym, że Michał jest przestępcą...

Dyskusje na temat: zdjęcia joasi z m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Zabraknie Joasi?!

  Jak Pani Basia będzie tak jawnie popierać Trzaska w wyborach to może się pożegnać z pracą w TVP i wtedy niech się modli żeby wznowili zdjęcia do w rytmie serca

 • Re: Najbardziej oczekiwane dziecko w „M jak miłość”!

  nagie zdjęcia Joasi w szafcw nocnej. Na domiar tego Lucjan bedzie przetrzymywal test ciążowy, który znajdzie Marek. Tomek po wszystkim jak sie dowie pojdzie do zakonu. Joasia zamieszka razem z Lucjanem. Barbara wyprowadzi się do siedliska i tam pozna swoją miłość życia a bedzie nią Hardkorowy Koksu. Marek po całej sytuacji z ojcem wysle Lucjana na zabieg podwiazania jąder. Asia nie wytrzyma tego