• Informacje na temat:

  zdjęcia jolanty

Artykuły na temat: zdjęcia jolanty
 • Złota Żaba dla Jolanty Dylewskiej

  Dylewska została nagrodzona za zdjęcia do filmu "W ciemności" w reżyserii Agnieszki Holland. Srebrną Żabę otrzymał Mahmoud Kalari za zdjęcia do "Rozstania" w reżyserii Asghara Farhadiego, a Brązową Żabę - Robbie Ryan za zdjęcia do "Wichrowych wzgórz" Andrei Arnold. Za całokształt twórczości nagrodę Plus Camerimage odebrał operator John Seale. Nagrodami specjalnymi uhonorowano aktora Klausa Marię...

 • Wojciech Staroń laureatem nagrody PSC za zdjęcia do filmu "Świt"

  Wojciech Staroń otrzymał nagrodę PSC (Polish Society of Cinematographers) za zdjęcia do filmu "Świt" w reżyserii Laili Pakalniny. W sobotę, 24 lutego, podczas uroczystości w Warszawie, nagrody dodatkowe odebrali Sławomir Idziak i Janusz Gajos.

 • Większość celebrytów chce moich zdjęć

  ...sam dał mi się wytropić. Za równie cenne uważam też zdjęcia byłej pierwszej damy, Jolanty Kwaśniewskiej, opalającej się na plaży w Juracie, czyli w sytuacji, w której niewielu mogło ją, jako osobę(...), duże pokłady cierpliwości i refleks. Paparazzi (z j. włoskiego: brzęczące komary) są równie jak te owady napastliwi. Ich domena to zdjęcia celebrytów w sytuacjach dla nich niezręcznych. Tam, gdzie są...

 • Na co do kina?

  W najbliższy weekend mamy okazję zasmakować w atmosferze festiwalu w Cannes. Od piątku w polskich kinach skandalizujący "Antychryst" Larsa von Triera oraz "Tulpan" Siergieja Dworcewoja ze zdjęciami Jolanty Dylewskiej.

 • Orły: Piętnaście nominacji dla "Bożego Ciała"

  ..."Boże Ciało" Jana Komasy - z 15 nominacjami - zostało faworytem Polskich Nagród Filmowych Orły 2020. Szanse na 12 statuetek, w tym za najlepszy film, reżyserię i zdjęcia ma "Pan T." Marcina Krzyształowicza. "Ikar. Legenda Mietka Kosza" Maciej Pieprzycy powalczy o nagrody w 11 kategoriach, m.in. najlepszy scenariusz i główna rola męska.

 • O miłości po ślunsku

  Ruszają zdjęcia do nowej komedii romantycznej. Tym razem po ślunsku.

 • Ks. Popiełuszko na ekranie

  Ks. Jerzy Popiełuszko, zamordowany w 1984 r. kapelan "Solidarności", jest bohaterem filmu fabularnego Rafała Wieczyńskiego oraz dokumentów - m.in. Jolanty Kessler-Chojeckiej i Pawła Woldana.

 • "Ławeczka" w polskich kinach

  ..."Ławeczka" , debiutancki film w reżyserii Macieja Żaka z udziałem Jolanty Fraszyńskiej i Artura Żmijewskiego pojawi się 27 sierpnia na ekranach polskich kin. Film jest laureatem nagrody publiczności 10. Festiwalu Filmowego i Artystycznego "Lato Filmów" w Kazimierzu Dolnym.

 • Linda z Pazurą znowu na planie!

  W środę, 8 października, rozpoczęły się zdjęcia do autorskiej trylogii Macieja Ślesickiego "Trzy Minuty". Na ekranie zobaczymy m.in. Bogusława Lindę, Piotra Adamczyka, Marcina Dorocińskiego, Sonię Bohosiewicz, Agnieszkę Grochowską, Mateusza Damięckiego i Cezarego Pazurę.

 • "Milionerzy": Kto zagrał w klipie Organka "Czarna Madonna"? Pytanie za 75 tys. złotych

  ...pytanie Jolanty Nowickiej z Warszawy o 75 tys. złotych. Sprawdź tekst utworu "Czarna Madonna" w serwisie Tekściory.pl! Uczestniczka początkowo chciała zaznaczyć Korę, jednak w ostatniej chwili(...) wspomniany Jerzy Skolimowski, a w pracach pomagali mu Ewa Piaskowska (scenariusz) i Adam Sikora (zdjęcia). Teledysk był jednym z ostatnich epizodów muzycznych Kory, która zmarła 28 lipca 2019 roku.

Zdjęcia na temat: zdjęcia jolanty