• Informacje na temat:

  zdjęcia jozefa wojciechowskiego

Artykuły na temat: zdjęcia jozefa wojciechowskiego
 • Ostatni klaps na planie "Marszałka"

  W Warszawie dobiegły końca zdjęcia do serial u "Marszałek" o Józefie Piłsudskim. Ostatni klaps padł na planie w czwartek, 23 listopada. Praca trwała ponad 80 dni, film kręcono w Warszawie, Krakowie i Radziejowicach. Obraz reżyseruje Andrzej Trzos-Rastawiecki, a Marszałka (młodego i w wieku dojrzałym) grają Mariusz Bonaszewski i Zbigniew Zapasiewicz.

 • "Ziemia obiecana" Wajdy polskim filmem wszech czasów

  "Ziemia obiecana" Andrzeja Wajdy została uznana za najlepszy film polski wszech czasów. W kategorii kina światowego zwyciężyło "Osiem i pół" w reż. Federica Felliniego. Wyboru - z okazji 120-lecia X Muzy - dokonali polscy reżyserzy, krytycy i filmoznawcy.

 • Paweł Królikowski: ZASP to łódź na rozhuśtanym oceanie kultury

  ...zostaną obchody 100-lecia Związku Artystów Scen Polskich, organizowane przez Oddział Warszawski ZASP. Na ekspozycji pokazane zostaną "skarby" ze zbiorów Zbigniewa Rymarza, Jarosława Wojciechowskiego(...) urodzinowy poczęstunek. Pokażemy unikatowe zdjęcia gwiazd międzywojnia, a oryginalne stroje tamtej epoki zabłysną w pokazie mody. Zajrzymy w zakamarki zabytkowej siedziby ZASP i do starego kina...

 • Perfect: Wszystkie pilne sprawy

  Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment książki "Perfect. Wszystkie pilne sprawy" (wydawnictwo In Rock) - pierwszej biografii grupy Perfect.