• Informacje na temat:

  zdjęcia julia kamińska

Artykuły na temat: zdjęcia julia kamińska
 • Julia Kamińska: Otworzyła salon piękności

  Aktorka Julia Kamińska, której popularność przyniósł serial "Brzydula", otworzyła na warszawskim Muranowie swój salon piękności - pracownię fryzur i makijażu. To właśnie tam przeszła metamorfozę do nowej roli w filmie "Narzeczony na niby".

 • Julia Kamińska księżniczką

  ...bardziej jak pies, a księżniczka jest zdeterminowana. Lecz przez to także bardziej prawdziwa. Dziś Julia Kamińska zaczyna zdjęcia do teledysku, w filmie pojawi się bowiem śpiewana przez nią piosenka(...) Pixara, John Lasseter. Animowany film w 3D, który na nasze ekrany wejdzie 26 listopada, mieć będzie także polską wersję językową. W roli Roszpunki wystąpi Julia Kamińska, młoda gwiazda serialu "BrzydUla...

 • Julia Kamińska o nowym sezonie "Singielki"

  ...1 września na antenę TVN wraca "Singielka". Julia Kamińska twierdzi, że w nowym sezonie widzów czeka wiele wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Grana przez nią Natalia przeżywać będzie silne emocje w związku ze zbliżającym się ślubem. Po zakończeniu zdjęć do serialu Julia Kamińska planuje wakacje i powrót na deski Teatru Komedia.

 • Julia Kamińska: Co teraz?

  Nigdy tak się nie stresowałam, ale i nigdy nie byłam taka szczęśliwa - mówi Julia Kamińska o dniu, w którym wytańczyła Kryształową Kulę.

 • Julia Kamińska z ukochanym!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i laureatka XI edycji "Tańca z gwiazdami", jest od ponad dwóch lat szczęśliwie zakochana w scenarzyście Piotrze Jasku. W minioną sobotę, 15 września, para pojawiła się na jednej z imprez razem.

 • Julia Kamińska zagra główną rolę w filmie

  Ruszyły zdjęcia do filmowej wersji spektaklu "Swing" Abelarda Gizy. W głównej roli w zobaczymy Julię Kamińską.

 • Wilczak singlem, Kamińska zaręczona

  Paweł Wilczak znowu singlem... Julia Kamińska się zaręczyła... Maciej Zakościelny zmienia zawód... Jan Jankowski pragnie dziecka... Katarzyna Kwiatkowska wyszła za mąż... To nie tytuły nowych plotkarskich rewelacji, tylko atrakcje, które czekają na widzów nowego serialu "Reguły gry".

 • Julia Kamińska ma urodziny!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i Natasza Sznajder z "Reguł gry", kończy we wtorek, 13 listopada, 25 lat. - Byłam grzeczną i... nudną dziewczynką - wyznała niedawno aktorka .

 • Julia Kamińska gwiazdą komedii "Narzeczony na niby"

  Kiedyś rozbrajała szczerością w serialu "Brzydula", teraz olśniewa na plakacie najbardziej romantycznej komedii tej zimy - w "Narzeczonym na niby". Film Bartka Prokopowicza trafi do kin 12 stycznia.

 • W czerwcu ruszają zdjęcia do kontynuacji "BrzydUli"

  O tym, że kultowy serial doczeka się kontynuacji, mówi się już od roku. W jednym z wywiadów Julia Kamińska zdradziła, że pracuje nad scenariuszem wraz z Piotrem Jaskiem. Prace na planie pierwotnie miały rozpocząć się w kwietniu, zostały jednak odwołane ze względu na pandemię koronawirusa. We wtorek, 12 maja, Małgorzata Socha zdradziła jednak, że udało się wyznaczyć nowy termin. "W czerwcu...

Zdjęcia na temat: zdjęcia julia kamińska
Wideo na temat: zdjęcia julia kamińska
 • Julia Kamińska: Moja rozbierana sesja była fajnym doświadczeniem!

  Julia Kamińska, którą niebawem zobaczymy w roli Zuzy w "Na dobre i na złe", wspomniała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN" o swojej rozbieranej sesji dla magazynu "CKM", z której dochód przeznaczyła na cele charytatywne. - Czułam się fajnie robiąc te zdjęcia, a potem je wybierając - zwierzyła się. / źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Dyskusje na temat: zdjęcia julia kamińska