• Informacje na temat:

  zdjęcia kate

Artykuły na temat: zdjęcia kate
 • Kate Winslet na zdjęciu z kolejnej części "Avatara"

  Jak na produkcję, która według wielu szacunków ma kosztować miliard dolarów, twórcy powstających równocześnie filmów „Avatar 2” i „Avatar 3” nie rozpieszczają materiałami z planu. Na oficjalnych kontach filmu w serwisach społecznościowych pojawiło się nowe zdjęcie, na którym można zobaczyć czworo występujących w filmie aktorów. Wśród nich nowi w obsadzie Kate Winslet i Cliff Curtis.

 • Kate Beckinsale: Szokujący incydent z Weinsteinem

  W środę, 11 marca, wyrokiem nowojorskiego sądu Harvey Weinstein został skazany na 23 lata więzienia za gwałt i napaść seksualną. Niedługo potem aktorka Kate Beckinsale podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama wstrząsającą historią związaną z tym producentem filmowym.

 • Kate Beckinsale: Nagie zdjęcia Michaela Sheena

  Kate Beckinsale przyznała, że zdarza jej się wymieniać z córką nagimi zdjęciami ojca 17-latki, aktora Michaela Sheena.

 • Kate Bosworth pokazała zdjęcia ze ślubu

  W najnowszym numerze magazynu "Martha Stewart Weddings" Kate Bosworth podzieliła się z całym światem zdjęciami ze swojego ślubu.

 • Zakończono zdjęcia do nowych "Dzieci kukurydzy"

  Nie wszystkie produkcje filmowe zostały zawieszone na czas pandemii COVID-19. Jedną z takich, do której zdjęcia powstawały, pomimo trwającego na całym świecie filmowego zastoju, był film "Dzieci kukurydzy". To kręcona w Australii produkcja oparta na motywach opowiadania Stephena Kinga. Jak podaje serwis "Variety", zdjęcia do niej zostały właśnie zakończone.

 • Zdjęcia Kate Moss trafią pod młotek

  W licytacji w tradycyjnym, brytyjskim domu aukcyjnym Christys znajdzie się... Kate Moss. Pod młotek trafią obrazy, fotografie, rzeźby, a nawet dywany ścienne z wizerunkiem 39-letniej modelki.

 • Zdjęcia nastoletniej Kate Moss trafią pod młotek

  Pierwsze zdjęcia sesyjne nastoletniej Kate Moss zostaną zlicytowane 23 listopada w domu aukcyjnym Bloomsbury w Londynie. Szacuje się, że fotografie supermodelki wykonane przez Davida Rossa osiągną cenę po 1200 funtów za sztukę.

 • Leonardo DiCaprio i Kate Winslet razem?

  ..."Leo DiCaprio wciąż kocha Kate Winslet" - przekonuje amerykański "Star Magazine". Według źródła, które ma być zaznajomione z sytuacją, aktor "żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał". Na potwierdzenie swych rewelacji magazyn opublikował dwuznaczne zdjęcia pary.

 • Jak rozebrać Kate Winslet?

  Zdjęcia nagiej Kate Winslet będzie można oglądać na nowej wystawie włoskiego fotografa Mario Testino, zatytułowanej "Todo o Nada".

 • Anielski sen Kate Beckinsale

  Kate Beckinsale ( "Aviator" , "Pearl Harbor" ) zagra główną rolę w filmie Davida Gordona Greena "Snow Angels". Aktorka wystąpi u boku Sama Rockwella ( "Niebezpieczny umysł" , "Naciągacze" ), a zdjęcia rozpoczną się w lutym 2006 roku.

Zdjęcia na temat: zdjęcia kate
 • Kate Moss
Wideo na temat: zdjęcia kate
 • Kate Rozz nie może uciec od show-biznesu. To zbyt trudne!

  Kate Rozz (36 l.) do chwili obecnej kojarzona jest chyba przede wszystkim z Piotrem Adamczykiem (44 l.), choć od dawna nie są już małżeństwem. Mało kto wie, czym celebrytka się zajmuje i z czego żyje(...) nie staniesz na ściance, to usiądziesz na krześle i będziesz przypadkiem odsłaniał włosy lub dłubał w zębie, to zrobią ci zdjęcie, które opublikują i będzie, że Kate znowu jest w Polsce” – tłumaczyła

 • Księżna Kate podziękowała Polakom

  Rebecca Deacon, osobista sekretarz księżnej Kate, wysłała do burmistrza Trzebiatowa list z podziękowaniem za upominek z okazji narodzin małego George'a. Mieszkańcy miasta przesłali w lipcu parze królewskiej oprawione zdjęcie oraz maskotkę słonia - symbol miejscowości. To pamiątka po zdarzeniu sprzed przeszło 300 lat, kiedy do Trzebiatowa zawitała trupa cyrkowa z jedynym w ówczesnej Europie

Dyskusje na temat: zdjęcia kate