• Informacje na temat:

  zdjęcia kilku gwiazd razem

Artykuły na temat: zdjęcia kilku gwiazd razem
 • ​Gwiazdy zaangażowane w akcje społeczne

  Telewizyjne gwiazdy cieszą się ogromną popularnością. Najwierniejsi fani chętnie naśladują swoich idoli, kupują polecane przez nich produkty, oglądają ich ulubione filmy, czytają podobne książki. Celebryci doskonale zdają sobie sprawę z siły jaką daje sława. Niektórzy wykorzystują ją w słusznym celu.

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Jak mieszkają gwiazdy?

  ...! Aktorka często udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, jak się urządziła. Mieszkanie jest bardzo gustowne, a największy zachwyt wzbudza spory taras, który za każdym razem(...) przewija się w kilku miejscach i sprawia, że wnętrze jest naprawdę stylowe. Warto zwrócić uwagę na jadalnię. Cały dom urządzony jest w stylu nowoczesnym, jednak tutaj uroku dodaje tapeta z motywem...

 • Kim Kardashian znów się rozebrała

  Wygląda na to, że Kim Kardashian z rozbierania się uczyniła swój znak firmowy. Celebrytka po raz kolejny odsłoniła swe wdzięki, tym razem w reality-show "Rodzina Kardashianów".

 • Maja Sablewska pokazała romantyczne zdjęcia z Wojciechem Mazolewskim!

  ..., publikując ich wspólne romantyczne zdjęcia. Okazją do zamieszczenia fotek były urodziny Wojciecha Mazolewskiego. "Wszystkiego co dobre i prawdziwe kochanie" - napisała. Myślicie, że tym razem(...)Była menadżerka Dody i muzyk związali się ze sobą prawie dziesięć lat temu. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu i para rozstała się po kilku wspólnych latach. Wówczas krążyły...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • "W labiryncie": Co dzisiaj robią gwiazdy serialu?

  ...aktorka miała już na swoim koncie role w kilku popularnych serialach. Nie spodziewała się, że telenowela odniesie taki sukces. Aktorzy z serialu stali się gwiazdami. Robótka będąc u szczytu sławy(...) produkcjach. Po kilku latach z powrotem przeprowadziła się do Polski. Nie od razy zdecydowała się powrócić przed kamerę. Pojawiła się w popularnych serialach, ale tym razem w rolach epizodycznych. Anna...

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • ​Zagraniczni partnerzy polskich gwiazd

  Związki gwiazd zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Zwłaszcza gdy wiążą się ze sobą osoby z branży. W polskim show-biznesie są również osoby, które znalazły miłość poza polskim show-biznesiem. Dla niektórych był to tylko przelotny romans, inni do dzisiaj tworzą szczęśliwe związki.

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze

Zdjęcia na temat: zdjęcia kilku gwiazd razem