• Informacje na temat:

  zdjęcia klonów

Artykuły na temat: zdjęcia klonów
 • "Atak klonów": Nowa linia zabawek

  Rozpoczyna się zakrojona na szeroką skalę akcja promocyjna najnowszego filmu Georga Lucasa, długo oczekiwanego obrazu "Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów" . Na oficjalnej stronie filmu pojawiły się zdjęcia reklamujące nową linię zabawek i gier, związanych z kolejną częścią "Gwiezdnych wojen" .

 • DVD: Wzbogacony "Atak klonów"

  Jedna z witryn internetowych zamieściła projekty wkładek do ekskluzywnych wydań DVD filmu "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" . Jednak już kilkanaście godzin po ich opublikowaniu, strona została "stanowczo poproszona" przez przedstawicieli firmy LucasFilm o zdjęcie ich z emisji.

 • Keira Knightley klonem

  Film wyreżyseruje Mark Romanek ("Zdjęcie w godzinę"). W historii o klonach obok Knightley pojawi się też Andrew Garfield ("Kochanice króla") i Carey Mulligan ("Duma i uprzedzenie"). Scenariusz napisał Alex Garland ("28 dni później"). Zdjęcia mają się rozpocząć w kwietniu w Londynie i w Norfolk. "Never Let Me Go" to historia trójki młodych ludzi, którzy żyją w odizolowanej od reszty świata szkole...

 • "Epizod III": Dodatkowe zdjęcia

  ..." . - Podczas prac nad Mrocznym widmem i Atakiem klonów ekipa od efektów specjalnych była niezmienna. Teraz jednak pozyskujemy nowych twórców na każdym etapie realizacji - mówi producent "Epizodu III...

 • Tim Robbins zakochuje się w klonie

  Hollywood Reporter", zdjęcia do filmu rozpoczną się w styczniu 2003 roku, w Londynie.

 • "Epizod III": Zdjęcia ruszą w czerwcu 2003

  Film "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" wchodzi na ekrany światowych kin w czwartek, 16 maja, a już zaplanowano termin rozpoczęcia zdjęć do kolejnej części gwiezdnej sagi - "Epizodu III". Produkcja rozpocznie się w czerwcu 2003 roku, w Sydney.

 • "Epizod III": Zdjęcia coraz bliżej

  Scenograf Gavin Bocquet, odpowiedzialny za dekoracje do filmu "Epizod III", opowiedział niedawno w wywiadzie o postępach prac nad najnowszą produkcją George'a Lucasa. Chronologicznie trzecia część "Gwiezdnych wojen" jest na razie w fazie przedprodukcji, lecz część ekipy już realizuje swoje zadania. Zdjęcia rozpoczną się w połowie 2003 roku.

 • Janusz Kamiński autorem zdjęć do "Epizodu 3"

  Tattersalla, który czuwał nad stroną wizualną dwóch poprzednich filmów Lucasa - "Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo" oraz "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" . "Epizod 3", którego realizacja planowo ma rozpocząć się w 2003 roku, trafi na ekrany kin w 2005 roku. Janusz Kamiński jest jednym z najbardziej znanych polskich operatorów na stałe tworzących w USA. Za zdjęcia do filmów Stevena...

 • Ryan Gosling samobójcą

  Ryan Gosling ( "Fanatyk" , "Śmiertelna wyliczanka" ) zagra najprawdopodobniej u boku Ewana McGregora ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" ) i Naomi Watts ( "The Ring" ) w filmie "Stay". Młody aktor wcielić się ma w studenta, który zamierza popełnić samobójstwo. Zdjęcia do projektu mają rozpocząć się w październiku.

 • "Epizod III": Pierwszy klaps

  Zgodnie z zapowiedzią, w poniedziałek, 30 czerwca, w studiach 20th Century Fox w Sydney rozpoczynają się główne zdjęcia do kolejnej odsłony gwiezdnej sagi George'a Lucasa. Do pracy przy widowisku(...) klonów" przewidziana jest na 2005 rok.

Dyskusje na temat: zdjęcia klonów