• Informacje na temat:

  zdjęcia koleżanek

Artykuły na temat: zdjęcia koleżanek
 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska kpi ze swych koleżanek po fachu. O co chodzi?

  Joanna Koroniewska, czyli nieodżałowana Małgosia Mostowiak z „M jak miłość”, postanowiła skrytykować swe koleżanki po fachu, które w mediach społecznościowych chwalą się... powrotem do pracy po trwającym ponad dwa miesiące postojowym. - Ile można oglądać te same zdjęcia z prób w teatrze? – zakpiła na Instagramie.

 • Wojciech Wysocki: Gdybym zdjął spodnie...

  - Najczęściej jest tak, że mediów nie interesuje moje rozprawianie o moralności. Natomiast co innego stałoby się, gdybym zdjął spodnie i paradował w gaciach po mieście. Skandal gotowy i wtedy wszyscy by chętnie o mnie mówili i pisali. A tak? Kogo ma interesować to, co ja myślę? - Wojciech Wysocki dał się mimo to namówić na rozmowę o małżeńskiej wierności.

 • Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem z mężem! Gdzie on ją trzyma?!

  Aktorka została odcięta od pracy jak wiele jej koleżanek i kolegów z branży wraz z wybuchem pandemii wirusa COVID-19. Zostaje więc w domu wraz z mężem i córeczką, starając się zorganizować sobie(...) jej fanów, a... mąż, który również postanowił znaleźć się na zdjęciu.  Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak para często zamieszcza w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, gdyby nie gest, jaki...

 • Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Joanna Jędryka: Właściwego mężczyznę znalazła jej... koleżanka!

  ..." Wojciecha Jerzego Hasa (†75 l.). Trema paraliżowała ją nie tylko na planie. Podczas gdy ekipa świetnie bawiła się po zdjęciach, ona uciekała do pokoju hotelowego spać. Chociaż nie w głowie jej były romanse...

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Zoë Kravitz wzięła ślub! Jej koleżanka z planu pokazała urocze zdjęcie

  30-letnia aktorka i jej ukochany, Karl Glusman, pobrali się w miniony weekend. Chociaż ceremonia była kameralna, to nie zabrakło na niej wielkich gwiazd Hollywood.

 • Emma Watson kolejną ofiarą hakera?

  Po sobotnim wystąpieniu przed Zgromadzeniem Generalnym ONZ aktorka Emma Watson została ostrzeżona, że może być kolejną ofiarą hakera umieszczającego w sieci nagie zdjęcia celebrytek.

 • Ślub Margaret wywołał ogromne zamieszanie! Polska gwiazda była w szoku, gdy zobaczyła zdjęcia!

  Kilka dni temu Margaret (28 l.) poślubiła swojego partnera KaCeZeta ( sprawdź! ) podczas "szamańskiej" uroczystości. Zdjęcia z uroczystości wywołały niezłe zamieszanie w polskich mediach(...) temu uwadze także koleżanek Margaret z show-biznesu.  Agnieszka Kaczorowska docenia oryginalny styl ceremonii, ale sama raczej nie skusiłaby się na coś takiego.  "Na pewno było inaczej, ale wydaje mi...

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

Zdjęcia na temat: zdjęcia koleżanek
Wideo na temat: zdjęcia koleżanek
 • Agnieszka Hyży: Super, że rodzina Polsatu się powiększa!

  macierzyństwo całkowicie pochłania jej redakcyjną koleżankę. Twierdzi, że w przerwach zdjęć do programu wymieniają się zdjęciami swoich dzieci. "Myślę, że ona to tak jeszcze nie powróciła z tego urlopu(...) rzecz to była: „pokazuj zdjęcia”, więc stałyśmy na korytarzu i wymieniałyśmy się fotkami, więc super, rodzina Polsatu się powiększa" - mówi Agencji Informacyjnej Newseria Lifestyle celebrytka.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1764.

  Ernest odbiera ojca ze szpitala psychiatrycznego. W powrocie do normalnego funkcjonowania pomaga Chowańskiemu również Zosia. Kinga proponuje Milewiczowi zarobkowy wspólny wyjazd na letnie kolonie, ale zazdrosna Angela kategorycznie nie zgadza się, żeby Robert spędzał czas z koleżanką z pracy. Magda zwierza się siostrze z kłopotów małżeńskich spowodowanych problemami z zajściem w ciążę. Natalia zdaje się być poruszona tematem Sebastiana. W domu Kowalski przymierza się do wyjawienia czegoś...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.