• Informacje na temat:

  zdjęcia kylie

Artykuły na temat: zdjęcia kylie
 • "Mystify": Reżyser bał się o nagie zdjęcia Kylie Minogue

  Richard Lowenstein, autor dokumentu "Mystify", opowiadającego losy Michaela Hutchence'a z zespołu INXS, przyznał, że był przerażony wizją zgubienia nagich zdjęć Kylie Minogue, które otrzymał od wokalistki do wykorzystania w swoim filmie.

 • Travis Scott i Kylie Jenner w "Playboyu". Zobacz zdjęcia

  Gwiazdorska para – Travis Scott i Kylie Jenner – zdecydowali się na niespodziewany krok w swoim życiu i zgodzili się wziąć udział w nagiej sesji zdjęciowej dla „Playboya”.

 • Kylie Minogue ma 50 lat. Pokazała nagie zdjęcie

  W poniedziałek 28 maja okrągłe 50 lat skończyła australijska wokalistka Kylie Minogue.

 • Tyga i Kylie Jenner w odważnym nagraniu

  W sieci pojawił się krótki filmik z udziałem Tygi i Kylie Jenner, w którym widać parę w intymnych scenach.

 • Szokująca Kylie Minogue

  Najnowsza książka Kylie Minogue "Kylie La La La", napotyka na spore problemy w jej rodzinnej Australii. Stróże prawa uznali ją bowiem za zbyt "soczystą". Słynna piosenkarka wspólnie ze swym dobrym znajomym Williamem Bakerem, postanowiła opublikować książkę, w której znaleźć można m.in. niepublikowane wcześniej zdjęcia. Opisana została także historia jej romansów z Jamesem Goodingiem i nieżyjącym...

 • Kylie Minogue, pochodząca z Australii wokalistka, pozwała do sądu Kerry'ego Packera, najbogatszego obywatela swego kraju za naruszenie dóbr osobistych. Według piosenkarki, należący do niego magazyn "Cleo" bez zezwolenia wykorzystał jej zdjęcie w reklamie perfum Tommy Girl firmy Estee Lauder.

 • Kylie Minogue: Teledysk w Paryżu

  Kylie Minogue zakończyła już zdjęcia do swojego najnowszego teledysku, który towarzyszył będzie piosence "Come Into My World". W tym celu australijska wokalistka pojechała do Paryża. Reżyserem całości był Michael Gondry, znany ze współpracy z Bjork, Radio head i The Rolling Stones.

 • Filmowe plany Kylie Minogue

  Kylie Minogue, australijska wokalistka pop, w końcu doczeka się roli w wysokobudżetowym filmie. Seksowna piosenkarka zagra wspólnie z Vinnie Jonesem w obrazie "Guns, Money And Home Cooking". Wkrótce potem pojawi się w produkcji zatytułowanej "The Snow Queen".

 • Kylie Minogue: Siostra-skandalistka!

  Dannii Minogue, młodsza siostra popularnej australijskiej wokalistki Kylie Minogue, została sfilmowana przez kamery jednego z londyńskich klubów ze striptizem. Stało się to w trakcie "igraszek" z jedną z dziewczyn pracujących w lokalu.

 • Kylie Minogue pozywa za zdjęcie

  Kylie Minogue (36 l.) pozwała do sądu Kerry'ego Packera twierdząc, że twarz wzięta z jednego z jej zdjęć, które znalazły się w biografii piosenkarki "La, La, La", została nałożona na zdjęcie nagiej kobiety. Fotkę następnie opublikowano w należącym do Packera magazynie "People".

Zdjęcia na temat: zdjęcia kylie
Wideo na temat: zdjęcia kylie
 • Kylie Jenner ukończyła szkołę średnią!

  Najmłodsza z Kardashianek ukończyła szkołę średnią. Kylie Jenner pochwaliła się dyplomem na Instagramie. Kim Kardashian najwyraźniej pęka z dumy, bo również zamieściła w sieci zdjęcia młodszej siostry. Z okazji uzyskania dyplomu, celebrytki zorganizowały imprezę. (źródło: x-news)