• Informacje na temat:

  zdjęcia magdy wójcik

Artykuły na temat: zdjęcia magdy wójcik
 • "Big Brother": Madzia Wójcik z tajemniczym mężczyzną. Co z Olehem?

  Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew poznali się w "Big Brotherze". Po jakimś czasie pomiędzy uczestnikami programu nawiązała się romantyczna relacja. Oleh wyznawał Madzi miłość, jednak gdy w końcu odpadł(...) stworzyć poważny związek. Zaczęli spędzać ze sobą czas, próbując się lepiej poznać. Tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające Wójcik z innym mężczyzną...

 • Magda jest "nudna do bólu"

  O tym dlaczego nie jest atrakcyjnym "towarem" dla mediów i co ją w życiu fascynuje opowiedziała portalowi INTERIA.PL wokalistka i liderka zespołu Goya, Magdalena Wójcik.

 • Uczestniczki "Big Brothera" w negliżu

  Uczestniczki pierwszej edycji "Big Brothera" w TVN7 pochwaliły się w sieci odważnym zdjęciem. Magda Wójcik, czyli zwyciężczyni programu, Justyna Żak, Kasia Olek i Marlena Klimczyk pozują w negliżu.

 • "Big Brother": Urodziła się jako chłopiec?

  W ostatnich dniach w sieci huczy od domysłów na temat płci jednej z uczestniczek "Big Brothera". Niektórzy twierdzą, że Magda Wójcik urodziła się jako chłopiec i przeszła operację zmiany płci. Sama uczestniczka od pewnego czasu podsyca te plotki. Do zmiany płci przyznała się nawet wprost. Ale czy rzeczywiście kiedyś była mężczyzną? Jej programowy chłopak Oleh Riaszeńczew nie ma wątpliwości, jaka...

 • "Big Brother": Tak się bawiła zwyciężczyni

  Szósta edycja "Big Brothera" to już przeszłość. W niedzielę, 16 czerwca, w show triumfowała Magda Wójcik. Na jej wyjście z domu Wielkiego Brata szczególnie czekał Oleh Riaszeńczew, programowy chłopak Madzi, ponieważ mieli sobie sporo do wyjaśnienia. Oleh powitał Magdę kwiatami. Później spędzili razem długą noc.

 • "Big Brother". Czy Madzia i Oleh wciąż są parą?

  Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew parą stali się dzięki "Big Brotherowi". Ich związek od początku wzbudzał duże emocje i nie wszyscy wierzyli, że może się udać. Takie wątpliwości pojawiały się, ponieważ Magda i Oleh wydawali się nie do końca do siebie pasować. Czy po blisko trzech miesiącach od zakończenia "Big Brothera" nadal są parą? Właśnie podjęli ważną decyzję.

 • Uczestniczka "Biga Brothera" w "Warsaw Shore"

  ...​Madzia Wójcik, uczestniczka emitowanego na TVN7 "Big Brothera", przed wejściem do domu Wielkiego Brata wzięła udział w znacznie pikantniejszym reality show. Wójcik wystąpiła w "Warsaw Shore". Odcinek z udziałem uczestniczki obecnej edycji "Big Brothera" jest już dostępny w sieci. Co pokazała w programie MTV?

 • "Matka Królów" zrekonstruowana cyfrowo

  ...światowym - mówił prof. Jerzy Wójcik, mąż zmarłej przed dwoma laty Magdy Teresy Wójcik, która rolą Łucji Król zapewniła sobie ważne miejsce w historii polskiego kina. Wśród osób, które nie doczekały cyfrowej(...) (zdjęcia) i Przemysław Gintrowski (muzyka) - to ich pamięci Janusz Zaorski dedykował premierowy wieczór. "Matką Królów", opublikowaną w 1957 roku "odwilżową" powieścią Kazimierza Brandysa...

 • Buzek, Janda i Polony razem

  Borys Lankosz rozpoczął zdjęcia do swojego fabularnego debiutu "Rewers" - przewrotnej i pełnej ironii opowieści o trzech pokoleniach kobiet, która jest jednocześnie filmowym spotkaniem trzech znakomitych aktorek - Agaty Buzek, Krystyny Jandy oraz Anny Polony.

 • Daniel Zawadzki już nie udaje

  ...o wszystkim ostatnia. Co będzie dalej? Przecież Michał też musi się jakoś określić w tej sytuacji. - Sam jestem ciekaw. Zamknęliśmy zdjęcia na czas wakacji w momencie, kiedy wszystko zaczęło się(...) to, że produkcja chciała mnie za wszelką cenę do Janka upodobnić. A to farbowano mi włosy na czarno, a to próbowano przybliżyć charakterologicznie. Dziś jest inaczej. Kiedy Magda Wójcik zajęła miejsce...

Zdjęcia na temat: zdjęcia magdy wójcik