• Informacje na temat:

  zdjęcia małgosi

Artykuły na temat: zdjęcia małgosi
 • Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazali zdjęcia z chrztu Rysia! Działo się!

  Małgosia i Paweł pokochali się na planie programu "Rolnik szuka żony". Choć udział w hicie TVP2 już dano za nimi, to widzowie wciąż chętnie śledzą ich losy. Okazało się, że niedawno świętowali bardzo ważne wydarzenie w ich rodzinnym życiu i pochwalili się zdjęciem z tej okazji.

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • Małgosia Rozenek-Majdan w łóżku z Radkiem Majdanem. Pokazała zdjęcie

  ...pokazuje, jest "niesmaczne". "Pani Małgosiu, kocham Panią, ale wydaje mi się, że publikowanie zdjęć prosto z pościeli o poranku to lekka przesada. Odrobinę Waszej prywatności pozostawcie dla Siebie proszę...

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": To ona miała zagrać Małgosię w mazurskiej sadze!

  Zanim 10 lat temu rozpoczęły się zdjęcia do „Domu nad rozlewiskiem” - pierwszej części mazurskiej sagi z Joanną Brodzik w roli Małgosi Jantar – do przeniesienia na mały ekran powieści Małgorzaty Kalicińskiej przymierzała się... Telewizja Polsat. Było niemal pewne, że to właśnie ta stacja wyemituje „Rozlewisko”, którego największą gwiazdą miała być... Edyta Olszówka! Niestety, w ostatniej chwili...

 • "Ida" przed oscarową galą

  Agata Trzebuchowska dostała rolę po tym, jak zwrócono na nią uwagę w kawiarni; Łukasz Żal przejął funkcję autora zdjęć, gdy zachorował Ryszard Lenczewski. O kulisach realizacji "Idy" i planach związanych z oscarową galą opowiada producent filmu - Piotr Dzięcioł.

 • "M jak miłość": Koroniewska chce innej Małgosi!

  Joanna Koroniewska, czyli niezapomniana Małgosia Chodakowska z "M jak miłość" odpowiedziała na pytania fanów na Instagramie. Zdradziła m.in. że nie miałaby nic przeciwko, gdyby w rolę Gosi wcieliła się nowa aktorka...

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • "Klan": Małgosia wróci do sekty?

  Beata (Magdalena Wójcik) z niepokojem odkryje, że Małgosia (Suzanna von Nathusius) wciąż nie może zapomnieć o sekcie, ze szponów której została wyrwana. Dziewczyna okłamie matkę, że z "Drogą Słońca" nic już jej nie łączy... Tymczasem ciągle będzie się spotykać z Adamem (Aleksander Sosiński)!

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

Zdjęcia na temat: zdjęcia małgosi
Wideo na temat: zdjęcia małgosi
 • Małgorzata i Radosław Majdan ujawnili, ile dostali za udział w "Azja Express"!

  honorarium, które otrzymali. Natomiast w październiku ruszają zdjęcia do drugiej edycji "Projekt Lady". Jak przyznała Małgorzata, swój udział zgłosiło wiele nowych dziewczyn. Nie chciała jednak zdradzić, która z uczestniczek poprzedniego sezonu została jej faworytką, aby reszta nie czuła się pokrzywdzona. "Osobowość Małgosi jest jak tęcza, odnajduje się we wszystkich kolorach i w każdej sytuacji życiowej

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

Dyskusje na temat: zdjęcia małgosi